З 10-го по 12 червня 2021р. у місті Вінниці в урочищі городище Сабарівського лісового масиву проводився відкритий Чемпіонат Вінницької області з пішохідного туризму. 

Нашу область на даних змаганнях представляли гуртківці Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсії учнівської молоді з команди «КРОК» гурток «Спортивний туризм» (тренер Борщ С.В): Гулик Олег, Лясота Злата, Коваль Любомир, Зварич Юліана, Бородай Віктор та Бородай Максим.

Учасники змагались на двох дистанціях ІІІ – го класу «Смуга перешкод» та «Крос-похід» в віковій групі «Юнаки старші» 2003-2008 р.н.

Всі дві дистанції відбувалися в один день, тому всім учасникам знадобилось чимало зусиль та часу для подолання природних перешкод.

Першою дистанцією була «Смуга перешкод», на яку наші спортсмени потратили  28 хвилин бігового часу та отримали шість балів штрафу за неправильні дії. В підсумку команда «КРОК» посіла 3 місце, поступившись двом командам з Вінниці – «Меридіан ВТК1» та «5+1», які посіли відповідно друге та перше місця.

Після недовготривалої перерви (до 2 годин), команди зібрались для виступу на дистанції «Крос-похід», який відрізнявся від класичного крос-походу.

Дана дистанція умовно складалася з двох частин; перша 1-5 технічні етапи, друга 6-9 технічні етапи, які мали свої бонусні бали та заданий час на подолання.

На першій частині дистанції п’ятьох учасників команди судді розводили на технічні етапи, де їх мали знайти та забрати свої члени команди, пройшовши даний технічний етап. На старті залишилось лише по одному учаснику від команди, які стартувавши всі разом, бігали та знаходили своїх учасників на технічних етапах в повноцінну команду (6 чоловік), якою потім проходили другу частину дистанції.

В підсумку, майже за 4 години роботи на дистанції, команда «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ виборола 2 місце поступившись  досвідченим учасникам з команди «5+1» з Вінницької ТГ, яка посіла 1 місце. А 3-ю стала команда  «Меридіан ВТК1» з м. Вінниці.

За підсумками двох дистанцій команда «КРОК» посіла 2 загальнокомандне місце, та отримала грамоти та медалі від Вінницької обласної федерації спортивного туризму України.

Вітаємо всіх учасників команди «КРОК» та керівника команди Сергія Борща  зі здобутими нагородами  та бажаємо подальших успіхів на дистанція ІV класу на Чемпіонаті України з пішохідного туризму.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *