Обізнаний – значить попереджений, попереджений – значить озброєний

Сьогодні вихованці гуртка”Юні туристи-краєзнавці” (керівник – Теремчук Христина Романівна) відвідали ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Дізнались як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Також обговорили причини виникнення пожеж та їх запобігання та як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміла важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість ознайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Також юні туристи-краєзнавці відвідали «Кімнату мінної безпеки», що нещодавно відкрилася у музеї пожежно-рятувальної справи ГУ ДСНС у Тернопільській області.

В умовах воєнного стану найголовніше – зберегти життя та здоров’я кожного українця. Саме таку мету мав наш просвітницький захід – ознайомитись з правилами безпечної поведінки та з попередженням ризиків від вибухонебезпечних предметів.

У кімнаті-музеї представлено чималу кількість вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових війн. Також тут можна наочно побачити сучасні боєприпаси, привезені піротехніками Тернопільщини зі звільнених територій нашої країни.
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *