Діяльність координаційних рад у відділах освіти територіальних громад – запорука успіху національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання

Науково-краєзнавчим відділом у формі семінару-практикуму проведено обласне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Захід розпочали з театралізованого виступу учнів Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму та виконання державного гімну України.

У відкритті заходу взяли участь завідувач науково-краєзнавчого відділу Михайло Фалінський, головний спеціаліст відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Ютовець, заступник начальника управління, начальник відділу молоді та іміджевих проектів управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА Арсен Ляхоцький.

Учасники заходу обговорили питання виконання розпоряджень голови Тернопільської ОДА щодо стану національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання у закладах освіти області; створення координаціних рад у відділах освіти територіальних громад; стан реалізації державної політики у сфері патріотичного виховання; виконання масових заходів навчальними закладами області.

Завершальним акордом наради стало нагородження переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та профорієнтаційна презентація ТВПУ сфери послуг та туризму (директор – Галина Грушко)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *