V-й   Чемпіонат Тернопільщини зі спортивного туризму (техніка велосипедного туризму) в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів “Спорт для всіх в парках і скверах”  (присвячений Дню Героїв) є підсумком участі спортсменів-туристів у масових заходах навчального року.

 Випробування які виникли перед учасниками заходу, що відбувся 23 травня 2021 року, на теренах Тернопільського дендропарку (вулиць Бережанська-Львівська-Степана Будного) регіонально-ландшафтного парку “Загребелля” та перешкоди сплановані суддями (рух по бездоріжжю, крутий підйом і спуск по схилу, завдання з правил дорожнього руху та домедичної допомоги то що), на дистанції командна смуга перешкод, були цікавою несподіванкою для юних спортсменів-туристів. Дистанція підкорилася всім, але найсміливіші, спритніші, знаючі та вміючі розрахувати сили, враховуючи технічні характеристики свого залізного «коня» і командну роботу, досягли призових сходинок першості.

Відповідно до отриманих результатів, переможну стрічку першими перетнула команда Зборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №1  – керівник-тренер Михайло Наконечний, а другу і третю сходинку розділили між собою команди Козівського будинку дитячої та юнацької творчості – керівник-тренер Орест Медведєв та комунального закладу Тернопільської міської ради «Центру творчості дітей та юнацтва» –  керівник-тренер Андрій Демидась.     

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директорка Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володиир Ванджура).  

           Висловлюємо щиру подяку тренерам, учасникам та всій суддівській колегії яку очолив Петро Білоус за плідну співпрацю в організації та проведенні заходу. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *