Про центр

Історія центру

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді це сучасний профільний позашкільний освітній заклад, який фахово задовольняє бажання дітей та підлітків подорожувати, переживати спорідненість себе з природою, гострі відчуття і пригоди у мандрах, пізнання довкілля, свого краю, його історії, культури.
Наша позашкільна туристська установа спричинилася до появи і розробки багатьох туристських спортивних проектів, екскурсійних, краєзнавчих та експедиційних маршрутів, зльотів, змагань, що значною мірою посприяло пропаганді серед молоді цікавого змістовного дозвілля та здорового способу життя.
Нещодавно Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відзначив своє 60-річчя. Це час, щоб озирнутися й підсумувати все, що зроблено, що відбувається зараз і куди ми попрямуємо у майбутньому.

Колектив центру

Пшенична Оксана Григорівна

директор ТОКЦТКСЕУМ, керівник гуртка “Юні краєзнавці”

Сторінка пам'яті

Радзієвський Володимир Олександрович (18.04.1930 р. – 07.06.2011р.)

Народився в містечку Миколаїв Проскурівської округи (теп. Хмельницької обл.) в родині вчителів.
Закінчив вечірню школу робітничої молоді, Коломийський вчительський інститут за фахом вчитель фізики і математики.
Інструктор-методист пішого, гірського і спелеологічного туризму. Спелеолог, альпініст, суддя з туризму Республіканської категорії.
З 1947 до 1959 року вчитель Підволочиської СШ.
З 1959 року – методист, зав. методичним відділом Тернопільської обласної станції юних туристів (зараз обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді) управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

ПУБЛІЧНЕ ЗВІТУВАННЯ

ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ