Колектив центру

Пшенична Оксана Григорівна – директор ТОКЦТКСЕУМ, керівник гуртка "Юні краєзнавці"

Липак Наталія Володимирівна – заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник гуртка "Юні геологи-краєзнавці"

Борщ Сергій Володимирович- заступник з виховної роботи, керівник гуртків "Спортивний туризм", "Пішохідний туризм"

Фіялка Ігор Сільвестрович – заступник директора з адміністративно-господарської частини, керівник гуртка "Пішохідний туризм"

Кириленко Світлана Михайлівна – головний бухгалтер ТОКЦТКСЕУМ

Парада Наталія Василівна – бухгалтер

Стоянова Оксана Віталіївна – завідувач методичним відділом

Фалінський Михайло Васильович – завідувач науково-краєзнавчим відділом, керівник гуртка "Юні краєзнавці"

Романишин Роман Степанович – завідувач організаційно-масовим відділом, керівник гуртка "Пішохідний туризм"

Яріш Тетяна Володимирівна – методист науково-краєзнавчого відділу, керівник гуртка "Юні туристи-краєзнавці"

Ігнатьєва Ольга Омелянівна – методист методичного відділу

Бричко Сергій Михайлович – методист організаційно-масового відділу, керівник гуртка "Пішохідний туризм

Карван Надія Казимирівна – екскурсовод

Єпіфанова Ольга Феліксівна – культорганізатор, керівник гуртків "Юні спелеологи-краєзнавці"

Степусишин Ольга Ростиславівна – практичний психолог, керівник гуртка "Юні етнографи"

Рутило Ірина Степанівна - практичний психолог

Баран Олесь Богданович – керівник гуртків "Пішохідний туризм"

Боровик Алла Олексіївна – керівник гуртків "Пішохідний туризм", "Юні туристи-краєзнавці"

Борщ Іванна Ярославівна - керівник гуртка "Пішохідний туризм", "Спортивний туризм"

Вовк Василь Васильович – керівник гуртків "Історичне краєзнавство"

Драгущак Ірина Олегівна - керівник гуртка "Джура"

Ліщук Зоя Степанівна – керівник гуртків "Юні етнографи"

Плахотнік Роксолана Андріївна – керівник гуртків "Юні туристи", "Пішохідний туризм"

Семчук Анна Андріївна – керівник гуртків "Юні туристи-краєзнавці", "Географічне краєзнавство".

Теремчук Христина Романівна - керівник гуртків "Юні туристи-краєзнавці", "Юні екскурсоводи","Географічне краєзнавство"

Фалінська Галина Миколаївна – керівник гуртків "Юні екскурсоводи-краєзнавці"

Семенюк Надія Романівна - завідувач печери "Кришталева"