Головна‎ > ‎

Відкриті змагання на Кубок Почаївського БДТ зі спортивного туризму в закритих приміщеннях "Почаївська зима", 12 грудня 2015р.

опубліковано 23 груд. 2015 р., 10:07 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 23 груд. 2015 р., 10:09 ]
 

12 грудня 2015 р. в м. Почаєві відбулися відкриті змагання на Кубок Почаївського БДТ зі спортивного туризму в закритих приміщеннях "Почаївська зима". Учасники змагань розподілились на три вікові групи (молодша, середня та старша), в яких змагались на особисто-командній дистанції (індивідуально), з командним заліком.

В молодшій віковій групі налічувалося 10 команд - 2 з Кременця, 4 з Тернополя та 4 з Почаєва.

Від Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді в молодшій віковій групі виступало дві команди, це "КРОК-1", та "КРОК-2," які в підсумку посіли друге та третє місце. Найкращими серед дівчат в індивідуальному заліку були учасниці команди "КРОК-1" та "КРОК-2", а саме: Веселик Катерина, яка посіла перше місце; Рожко Катерина - 2 місце, та Семеляк Олександра - 3 місце. Серед хлопців в молодшій віковій групі найсильнішими виявились учасники команди м. Почаєва, які вибороли перше та друге місця. А на третьому місці — наш гуртківець, учасник команди "КРОК-1" - Пелехатий Денис.

Всі переможці та призери були нагороджені особистими грамотами та медалями.

Comments