Головна‎ > ‎

Змагання з водного туризму

опубліковано 26 черв. 2017 р., 05:44 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

        

        Місто Чортків багате своє історією, цікавою архітектурою, гідними міщанами та принадою для водного туризму – повноводною  річкою Серет. Саме  на теренах міського парку ім. Івана Франка, повз який протікає річка Серет, протягом трьох днів відбувалися баталії відкритих обласних змагання Тернопільщини 2017 року серед юнаків та юначок зі спортивного туризму з виду водний туризм, в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» (присвячені Дню Героя та Дню молоді).

         Розпочалися змагання на швидкісній дистанції «Спринт» у класах суден :

-         байдарка двійка, де фінішну стрічку першими перетнули екіпаж у складі Назарія Кошулинського та Владислава Паславського – м.Тернополя, відповідно друге і третє місце вибороли Анастасія Кулик та Ірина Поліщук – Збаразького району, Анна Ліпська та Марія Огородник – м.Чортків.

-         катамаран двійка, місця розподілилися серед екіпажів, де перше місце посіли Андрій Гонтарчук  та Денис Попович –Збаразького  району, Сергій Андрійчук та Віталій Андрусишин – м. Тернополя,  Олег Махно та Арсен Школьний – м. Чорткова відповідно ІІ і ІІІ місця.

-         катамаран четвірка, місця розподілилися серед екіпажів, де перше місце посіли Володимир Кіндратів, Віталій Шумайко, Владислав Андрушкевич та Софія Сиримула  –Збаразького  району, Іван Данилюк, Андрій Іванов, Ілона Пукач та Анастасія Урбан – м. Чорткова, Віктор Артемович, Денис Волощук, Андрій Слота та Василь Сікорський  – м. Тернополя  відповідно ІІ і ІІІ місця.

         Продовженням змагань були виступи на дистанції «Слалом» у класах суден:

-         байдарка двійка, де фінішну стрічку першими перетнули екіпаж у складі Анастасія Кулик та Ірина Поліщук – Збаразького району, відповідно друге і третє місце вибороли  Назарій Кошулинського та Владислава Паславського – м.Тернополя, Анастасія Кулик та Ірина Поліщук – Збаразького району, Анна Ліпська та Марія Огородник – м.Чортків.

-         катамаран двійка, місця розподілилися серед екіпажів, де перше місце посіли Андрій Гонтарчук  та Денис Попович – Збаразького  району, Сергій Андрійчук та Віталій Андрусишин – м. Тернополя,  Олег Махно та Арсен Школьний – м. Чорткова відповідно ІІ і ІІІ місця.

-         катамаран четвірка, місця розподілилися серед екіпажів, де перше місце посіли Володимир Кіндратів, Віталій Шумайко, Владислав Андрушкевич та Софія Сиримула  –Збаразького  району, Іван Данилюк, Андрій Іванов, Ілона Пукач та Анастасія Урбан – м. Чорткова, Віктор Артемович, Денис Волощук, Андрій Слота та Василь Сікорський  – м. Тернополя  відповідно ІІ і ІІІ місця.

         Завершальними були виступи на дистанції «Слалом командний» у групі класів суден:

-         катамаран двійка і катамаран четвірка, де фінішну стрічку першими перетнули екіпажі у складі Андрій Гонтарчук  та Денис Попович,  Володимир Кіндратів, Віталій Шумайко, Владислав Андрушкевич та Софія Сиримула –Збаразького  району, Олег Махно та Арсен Школьний, Іван Данилюк, Андрій Іванов, Ілона Пукач та Анастасія Урбан – м. Чорткова,  Назар Конопада та Володимир Присмака, Василь Матвіїв, Ольга Данилевич, Володимир Федько та Іван Юркевич – Бучацького району відповідно ІІ і ІІІ місця.

У командному підсумку місця розподілилися у наступному порядку, де почесне місце першості посіла команда Збаразького району (керівник-тренер Ігор Попович),  а другі і треті відповідно м. Чорткова (керівник-тренер Іван Панчук),   та м. Тернополя (керівник-тренер Дмитро Мотринчук).

         Організаторами заходу є Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична)  та Тернопільський обласний центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимиру Ванджура), які висловлюють щиру вдячність Голові міста Чорткова Володимиру Шматько, начальнику відділу молоді та спорту управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Віктору Нагірному та працівникові центрального стадіону цього ж міста Борису Провальному, які доклали багато зусиль для реалізації спортивного свята.

Comments