Головна‎ > ‎

Змагання юних туристів

опубліковано 23 жовт. 2018 р., 02:15 ТОКЦТКСЕУМ

            

   
   

           21 жовтня у парку «Національного відродження» відбулися змагання гуртківців ТОКЦТКСЕУМ з основ спортивного туризму, присвячені Дню захисника України.

         Юні туристи демонстрували свою спритність та вміння у подоланні перешкод на короткій спортивній дистанції туристської смуги та у конкурсах: «В’язання туристичних вузлів» та розважального конкурсу «Отакенні лижі».      Змагання серед команд-гуртківців відбувалися у трьох вікових групах: молодша – 10-12 років; середня – 13-15 років; старша – 16-18 років.

        На дистанції «Туристська смуга перешкод» у молодшій віковій групі сходинку першості здобула команда гуртка «Юні туристи краєзнавці»» у складі  Поліщук Назар, Бац Юлія, Бубенко Поліна, Левчук Олександр – керівник Ірина Долішня а другу і третьою сходинку посіли гуртківці «Юні етнографи» команди №3 і 2 Трач Діана, Цимбала Марта, Фесенко Лілія, Чемерис Віталій; Опаленик Ангеліна, Стопчак Юлія, Рахімов Рустам, Паславський Арсен – керівник Зоя Ліщук.

         У середній віковій групі призову трійку сформували гуртківці гуртків «Географічного краєзнавства» №2 і 1 Татарин Святослав, Васьковський Артур, Хмільовська Анастасія, Решетуха Максим та Рипнінська Алевтина, Савків Адріана, Симанців Станіслав, Філаретов Данило – керівник Лілія Вітяк, а друге і два третіх місця здобули гуртківці «Юні туристи-краєзнавці» Космина Анастасія, Подоляк Дмитро, Максимович Євген, Потопило Антоніна – керівник Роксолана Плахотнік та «Пішохідного туризму» Вікторія Доценко, Вікторія Маргасова, Вікторія Цибуляк, Катерина Нищук – керівник Роман Романишин.

         У старшій віковій групі стрічку першості перетнули гуртківці гуртка «Юні екскурсоводи» Струс Ілля, Ходань Яна, Годованя Світлана, Царик Оксана – керівник Галина Фалінська.

          Свою спритність та вміння у в’язанні туристських вузлів демонстрували гуртківці поосібно. Серед дівчат першою були Вікторія Цибуляк, Вікторія Маргасовата, Анастасія Космина, а друге і третє місце здобули Марта Цимбала,   Дмитро Подоляк, Ангеліна Опаленик, Вікторія Доценко.

         Не менш цікавим і розважливим був конкурс «Отакенні лижі», що приніс багато втіхи та веселощів його учасникам.

  У молодшій віковій групі переможні та призові місця здобули гуртківці гуртка «Юні етнографи» команди №3, 2 і 1 – керівник Зоя Ліщук. У середній віковій групі переможцями та призерами стали гуртківці «Юні туристи-краєзнавці» команда №2 – керівник Василь Вовк та «Географи краєзнавці» команди №1 і 2 – керівник Лілія Вітяк.

       Висловлюємо щиру вдячність всім хто долучився до організації і проведення вищезгаданого заходу із вшануванням українського свята «Дня захисника України».

 

Comments