Головна‎ > ‎

Змагання юних скелелазів

опубліковано 23 лют. 2021 р., 03:05 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

    

   

        21 лютого у приміщенні актової зали Тернопільського дитячо-юнацького пластового центру «ПЛАСТ», де розміщений скелелазний тренажер, відбулися змагання зі скелелазіння у закритому приміщенні серед гуртківців Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, присвячені Героям Небесної Сотні.

             Перед початком спортивної частини змагань відбулося урочисте вшанування пам’яті Герої Небесної Сотні.

         У подальшому юні скелелази демонстрували свою спритність та вміння у подоланні скельних маршрутів на штучному тренажері. Змагання відбувались у п’ятьох вікових групах окремо серед дівчат та хлопців. Цілеспрямованість, спритність та швидкість, стали запорукою успіху, при подоланні маршрутів у виді на швидкість.

         У вікових групах:


-         8-9 років серед дівчат сходинку першості здобула Адріана Іваницька а другою стала Катерина Білик, третю сходинку посіла Вероніка Надбережна;

-         серед хлопців призову трійку сформували Арсен Карепінь і Данило Міщанин а третє місце виборов Домінік Обиденков;


-          10-12 років серед  дівчат сходинку першості здобула Ірина Легкун а другою стала Олеся Лебідь, третю сходинку посіла Антоніна Ярмаш;

-         серед хлопців призову трійку сформували Іван Кутрань і Матвій Андрусик а третє місце виборов Дмитро Якимчук;


-         13-14 років серед дівчат перше місце здобула Діана Коновалова, другі і треті місця вибороли Вікторія Габуда та Софія Галушка;

-         хлопці розподілили місця між собою, де переможцем став Андрій Стукало, а друге і третє місце здобули Дмитро Колопенюк і Владислав Шемета;


-         15-17 років серед дівчат переможцем стала Вікторія Камінська, а призові нагороди за друге і третє місце вибороли Інна Матвіїв та Христина Нечай. 

     cеред хлопців сходинку першості посів Арсен Собіль, а другим став Олександр Ткачук,  призову трійку замкнув Вадим Шубалій.

Найстарші скелелази у віковій групі 18-20 років продемонстрували свої вмілості, де переможцем став Мар’ян Цапай, а другу і третю сходинки вибороли Ярослав Кріпаков  та Олег Гуцалюк.

Учасники та учасниці, що посіли перші чотири місця у вікових групах середній та старшій мали можливість спробувати свої вмілості у інакшому виді скелелазіння – на складність.

Серет дівчат сходинку першості посіла Діана Коновалова, а друге і третє місце виборола Вікторія Габуда та Софія Галушко.

Серед хлопців переможну двійку очолив Мар’ян Цапай, а друге місце посів Ярослав Кріпаков.

Висловлюємо щиру вдячність в.о. директора Тернопільського дитячо-юнацького пластового центру «ПЛАСТ» Петру Липчаку та головному судді змагань Дмитру Зарихті.

         Запрошуємо всіх охочих до занять скелелазінням.

Comments