Головна‎ > ‎

Змагання юних скелелазів

опубліковано 18 лют. 2019 р., 01:02 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 18 лют. 2019 р., 01:04 ]

   

      16 лютого на скельному тренажері, що розміщений у спортивній залі Тернопільської ЗОШ №16 І-ІІІ ст. ім. Володимира Левицького, відбулися змагання зі скелелазіння в закритому приміщенні серед гуртківців Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, присвячені подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті  Героям Небесної Сотні.

        Юні скелелази демонстрували свою спритність та вміння у подоланні скельних маршрутів на штучному тренажері. Змагання відбувались у трьох вікових групах окремо серед дівчат та хлопців. Цілеспрямованість, спритність та швидкість, стали запорукою успіху, при подоланні двох маршрутів, у виді на швидкість. За підсумками у вищезгаданому виді п’ять кращих спортсменів серед дівчат та хлопців демонстрували свої вміння у виді на складність.

        У виді на швидкість: у віковій групі 10-12 років серед  дівчат сходинку першості здобула Юлія Дрюченко – тренер  Сергій Борщ, а другою стала Ілона Пона – тренер Зоя Ліщук, третю сходинку посіла Антоніна Потопило  – тренер Роксолана Плахотнік.

Серед хлопців призову трійку сформували Назар Мамус  і Станіслав Вальйон – тренер Євген Чайковський,  а треті місця вибороли два спортсмени з однаковим результатом Юрій Багрій – тренер  Зоя Ліщук та Андрій Рихальський – тренер Євген Чайковський.

     У віковій групі 13-14 років серед дівчат перше місце здобула Вікторія Камінська, другі і треті місця вибороли Інна Матвіїв та Тетяна Кучма – тренер Алла Боровик.

Хлопці розподілили місця між собою, де переможцем став Олег Гулик, а друге і третє місце здобули Любомир Коваль і Віктор Бородай – тренер Сергій Борщ.

          У віковій групі 15-17 років серед дівчат переможцем стала Вероніка Білоус – тренер Олесь Баран, а призові нагороди за друге і третє місце вибороли Христина Новицька – тренер Ольга Єпіфанова та Тетяна Куцик – тренер Галина Фалінська.

Серед хлопців сходинку першості посів Назар Найдух, а другим став Денис Пелехатий – тренер Сергій Борщ, призову трійку замкнув Віталій Заблоцький – тренер Ольга Єпіфанова.

У виді на складність: серед дівчат переможницею стала Христина Новицька – тренер Ольга Єпіфанова, а другу і третю сходинку посіли Христина Нечай – тренер Алла Боровик та Юлія Дрюченко – тренер Сергій Борщ.

Серед хлопців сходинку першості посів Назар Найдух, а друге і третє місце вибороли Мар’ян Цапай та Любомир Коваль – тренер Сергій Борщ.  

       Здобування навиків скелелазіння не має обмежень у віці і підтвердженням цього був виступ наймолодшого учасника Леоніда Єрмакова –  6 років.

       


Comments