Головна‎ > ‎

Змагання освітян-туристів 2019 року

опубліковано 23 вер. 2019 р., 05:15 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 13 лют. 2020 р., 03:42 ]

    

  


    Осінь – пора пригод і нових починань. Діти і студенти йдуть до школи, вчителі і викладачі теж повертаються з відпусток. Але навчальний рік почався не тільки для тих, хто буде вчитися, а й для тих, хто навчатиме, а для найвідважніших він почався великими пригодами.
    Так от, щоб цей рік пройшов так само вдало, як і попередній, Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організував змагання серед освітян Тернопілля.
    Перші хвилини урочистого відкриття були присвячені вшануванню пам’яті воїнів-захисників, що полягли відстоюючи територіальну цілісність, мир та майбутнє українського народу. У час, коли Україна перебуває у довготривалій війні з окупаційною армією Росії яка анексувала частину українських земель, проведення вищезгаданого заходу є особливо необхідним. Ці змагання є вишколом серед освіченої частини суспільства, основна місія якої – формувати високий рівень патріотичної свідомості та стійку національну позицію своїх учнів, майбутніх творців української держави.
    Цьогорічний ХLІХ (49) Кубок зі спортивного туризму з видів пішохідний, велосипедний, водний серед працівників освіти і науки Тернопільщини присвячений Міжнародному дню миру.
    На околиці села Чернихівці Збаразького району змагались пішохідники та велосипедисти, а з виду водний туризм на річці Гнила Гнізна з 18 по 20 вересня відбувся вищезгаданий захід.
    Три дні учасники демонстрували свої технічні навички, вміння швидко реагувати на ситуацію, старалися виручати один одного та не втрачати жагу до перемоги аж до завершення. Упродовж першого дня змагань учасники випробовували свої сили на дистанції з туристського тріатлону де було поєднано три види туризму (пішохідний, велосипедний, водний) у одну дистанцію. На даній дистанції перше, друге та третє місце вибороли команди районів: Тернопільського, Зборівського та Козівського.
    Наступні дні учасники випробовували свої вмілості з видів туризму:

- пішохідного на короткій командній дистанції «смуги перешкод»;

- велосипедного на комплексній дистанції «тріал», «фігурне водіння велосипеда», «велокрос»;

- водного на командній дистанції «слалом».

    Відповідно з кожного виду серед 10 команд визначили переможців. Так, з виду пішохідний туризм, перше, друге та третє місця відповідно посіли команди районів: Тернопільського, Козівського, Кременецького.
    Долаючи водні плеса р. Гнила Гнізна, водні туристи продемонстрували такий результат – перемогу здобули команда міста Чорткова, а друге і третє місця відповідно поділили Заліщицький та Зборівський райони.
    Переможцями велосипедних змагань стали учасники із Збаразького району, а зовсім трохи не вистачило до абсолютного лідерства командам Кременецького та Тернопільського районів, які продемонстрували чудовий результат і посіли друге та третє місця відповідно.
    Дані змагання відбулися завдячуючи допомозі та підтримці голови Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмили Мокей, профспілки працівників освіти і науки міста Тернополя Валентини Кухар, голови Черниховецької об’єднаної територіальної громади Марії Кіпибіді.
Comments