Головна‎ > ‎

Змагання освітян-туристів 2018 р.

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 01:22 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

  
 

Осінь – пора пригод і нових починань. Діти і студенти йдуть до школи, вчителі і викладачі теж повертаються з відпусток. Але навчальний рік почався не тільки для тих, хто буде вчитися, а й для тих, хто навчатиме, а для найвідважніших він почався великими пригодами.

Так от, щоб цей рік пройшов так само вдало, як і попередній, Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організував змагання серед освітян.

Перші хвилини урочистого відкриття були присвячені вшануванню пам’яті воїнів-захисників, що полягли відстоюючи територіальну цілісність, мир та майбутнє українського народу.  У час, коли Україна перебуває у довготривалій війні з окупаційною армією Росії яка анексувала частину українських земель, проведення вищезгаданого заходу є особливо необхідним.  Ці змагання є вишколом серед освіченої частини суспільства, основна місія якої – формувати високий рівень патріотичної свідомості та стійку національну позицію своїх учнів.

   Цьогорічний ХLVІІІ (48) Кубок зі спортивного туризму з видів пішохідний, велосипедний, водний серед працівників освіти і науки Тернопільщини присвячений Міжнародному дню миру.На околиці села Струсів Теребовлянського району з 20 по 22 вересня змагались пішохідники , велосипедисти,та водники на річці Серет.

Три дні учасники демонстрували свої технічні навички, вміння швидко реагувати на ситуацію, старалися виручати один одного та не втрачати жагу до перемоги аж до завершення. У продовж першого дня змагань учасники випробовували свої сили на дистанції з туристського тріатлону, де було поєднано три види туризму (пішохідний, велосипедний, водний) у одну дистанцію. На даній дистанції перше, друге та третє місце вибороли команди Тернопільського району, м. Тернополя та Козівського району.

 Наступні дні учасники випробовували свої вмілості з видів: пішохідного туризму на короткій командній дистанції «смуги перешкод», велосипедного туризму на короткій комплексній дистанції «тріал», «фігурне водіння велосипеда», водного туризму на командній дистанції «слалом». Відповідно з кожного виду серед 14 команд визначили переможців. Так, з виду пішохідний туризм, третє, друге та перше місця відповідно посіли команди      Козівського р-н., м.Тернополя і Тернопільського р-н.  Долаючи водні плеса р.Серет, водні туристи продемонстрували такий результат:  перемогу здобули збірна команда міста Чорткова, а друге і третє місця відповідно поділили Козівський  р-н та Зборівський р-н. Переможцями велосипедних змагань  стали учасники з Черниховецької ОТГ, а зовсім трохи не вистачило до абсолютного лідерства командам Тернопільського та Кременецького районів, які продемонстрували чудовий результат і посіли друге та третє місця відповідно.

Дані змагання відбулися завдячуючи допомозі та підтримці голови Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмили Мокей, голови профспілки працівників освіти і науки міста Тернополя  Валентини Кухар,  директора Струсівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату  І-ІІІ ст. Тернопільської обласної ради Василя Кирилюка, власника рекреаційного відпочинкового причалу Романа Чабана, благодійників: керівника Тернопільського відділення мережі українських магазинів туристичного спорядження Gorganu Романа Задорожного та керівника підприємства «Вишнівецька вода» Миколи Кравця.

Comments