Головна‎ > ‎

Змагання освітян-туристів 2015 р.

опубліковано 14 вер. 2015 р., 09:08 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 14 вер. 2015 р., 09:10 ]
 

Осінь – пора пригод і нових починань. Діти і студенти йдуть до школи, вчителі і викладачі теж повертаються з відпусток. Але навчальний рік почався не тільки для тих, хто буде вчитися, а й для тих, хто навчатиме, а для найвідважніших він почався великими пригодами.

Так от, щоб цей рік пройшов так само вдало, як і попередній, Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організував змагання серед освітян.

Цьогорічний ХLV Кубок з видів спортивного туризму пішохідний, велосипедний, водний серед працівників освіти і науки Тернопільщини,

присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Постать метрополита Андрея Шептицького.  є яскравим прикладом громадянина-борця за волю України.

На околиці села Великі  Бережці у лісовому угідді «Заріччя», Кременецького району з 10 по 12 вересня відбувся вищезгаданий захід.

Три дні учасники демонстрували свої технічні навички, вміння швидко реагувати на ситуацію, старалися виручати один одного та не втрачати жагу до перемог аж до завершення. Протягом цього часу були проведені такі змагання з видів: пішохідного туризму на короткій командній дистанції «смуги перешкод» та довгій «крос-похід», велосипедного туризму на комплексній дистанції («фігурне водіння велосипеда», «тріал», «велокрос») та довгій «велоралі», водного туризму на командній дистанції «спринт» та «слалом». Відповідно з кожного виду серед 16 команд визначили переможців. Так, з виду пішохідний туризм, третє, друге та перше місця відповідно посіли команди Тернопільського р-н, м.Тернополя та Зборівського р-н. Долаючи річку Ікву, водні туристи продемонстрували такий результат – перемогу здобув Заліщицький р-н, а друге і третє місця відповідно поділили Бучацький р-н та м. Тернопіль. Переможцями велосипедного змагу стали учасники з м. Тернополя, а зовсім трохи не вистачило до абсолютного лідерства Збаразькому та Кременецькому районам, які позаяк продемонстрували чудовий результат і посіли друге та третє місця відповідно.

Таким чином фінальний результат сформувався, і представники Кременецького району отримали «бронзу», Тернопільського – «срібло», а м. Тернополя – вибороли перемогу та були нагороджені «золотими» медалями.

Окрім технічних завдань, учасники брали участь у конкурсі в’язання вузлів які організував ПП Андрій Кананович.

А ретроспектива життєвого шляху метрополита Андрея Шептицького була відтворена завдячуючи  отцю Йосифу з м. Кременця.

Дані змагання відбулися завдячуючи допомозі та підтримці голови Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмили Мокей, голови профспілки працівників освіти і науки м. Тернополя Валентини  Кухар, голови районної організації профспілки Лілії Чечуріної,  директора Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст.  Михайла Лісничука і завгоспа Василя Грабовського, сільського голови Жанни Базюк. 

Comments