Головна‎ > ‎

Змагались юні геологи-краєзнавці

опубліковано 27 черв. 2019 р., 04:53 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 27 черв. 2019 р., 04:55 ]
 
   

    З метою поглибленого вивчення рідного краю, формування пізнавальних і дослідницьких інтересів та вмінь учнівської молоді з 21 по 23 червня 2019 року в лісовому урочищі Рурисько (околиці м.Бережани) відбулися ХХХІV обласні геолого-географічні змагання учнівської молоді Тернопільщини, в яких взяли участь 90 школярів – члени гуртків юних географів, геологів, краєзнавців загальноосвітніх шкіл і позашкільних навчальних закладів.

   Учасники проявили свої знання і вміння у 8 видах спеціальної програми: гідрологічних дослідженнях, мінералогії і петрографії, шліховому випробуванні, радіометричних дослідженнях, побудові геологічного розрізу, в проходженні геологічного маршруту, в маршрутній та площинній топозйомках.

        

В окремих видах програми перемогу здобули:

 З виду «Геологічний маршрут»

 1 місце – команда Кременецького району

2 місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

3 місце – команда Зборівського району

 З виду «Маршрутна топозйомка»

 1 місце – команда Кременецького району

2 місце – команда Бережанського району

3 місце – команда Залозецької ОТГ

З виду «Площинна топозйомка»

 1 місце – команда Бережанського району

2 місце – команда Кременецького району

3 місце – Залозецької ОТГ

  З виду «Підйом геологічної карти»

 1 місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

2 місце – команда Зборівського району

3 місце – команда Кременецького району

 З виду «Мінералогія і петрографія»

1 місце – команда Зборівського району

2 місце – команда Кременецького району

3 місце – команда Шумської ОТГ

 З виду «Гідрологічні дослідження»

 1 місце – команда Зборівського району

2 місце – команда Бережанського району

3 місце – команда Тернопільського району

 З виду «Радіометричні дослідження»

 1 місце – команда Зборівського району

2 місце – команда Шумської ОТГ

3 місце – команда Тернопільського району

 З виду «Шліхове випробування»

 1 місце – команда Тернопільського району

2 місце – команда Залозецької ОТГ

3 місце – команда Кременецького району

 

    Переможцями змагань в загальному заліку стали команди: Кременецького   району, керівник - Козачук Оксана Олексіївна,

Зборівського району, керівник -  Швед Євгенія Михайлівна, Борщівського району, керівник – Малюга Богдан Олегович.

   Переможці змагань і керівники кращих команд нагороджені грамотами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, пам’ятними Кубками та медалями.

    Щиру вдячність в організації проведення змагань висловлюємо колективу Бережанського центру дитячої та юнацької творчості, директор – Бич Марія Петрівна, заступник директора – Репецький Сергій Богданович, начальнику управління освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Михальчук Галині Василівні.  

 

 

Comments