Головна‎ > ‎

Змагались юні геологи

опубліковано 25 черв. 2015 р., 14:12 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 25 черв. 2015 р., 14:19 ]
 

З метою поглибленого вивчення рідного краю, формування пізнавальних і дослідницьких інтересів та вмінь учнівської молоді з 18 по 20 червня 2015 року в с.Млиниська (ур.Буданів) на Теребовлянщині відбулися ювілейні ХХХ обласні геолого-географічні змагання учнівської молоді Тернопільщини. У них взяли участь 130 школярів – члени гуртків юних географів, геологів, краєзнавців загальноосвітніх шкіл і позашкільних навчальних закладів.

Керівництво змаганнями здійснював Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Учасники проявили свої знання і вміння у гідрологічних дослідженнях, маршрутній та площинній окомірній топозйомці, мінералогії і петрографії, шліховому випробуванні, радіометричних дослідженнях, побудові геологічного розрізу, геологічному маршруті.

Переможцями змагань в загальному заліку стали команди: Зборівського району (керівник – Макар Григорій Єфстахійович), Кременецького району (керівник – Козачук Оксана Олексіївна), Бережанського району (керівники – Подуфалий Михайло Васильович, Слабодух Михайло Ярославович).

В окремих спеціальних видах успішно виступили команди Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського, Теребовлянського, Чортківського, Шумського районів.

Переможці змагань і керівники кращих команд нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та медалями.

Comments