Головна‎ > ‎

Змагалися юні спелеологи

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 04:24 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 3 жовт. 2018 р., 22:41 ]
  

З 26 по 28 вересня 2018 року Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді  проведені традиційні Відкриті змагання Тернопільської області серед юніорів зі спелеоорієнтування "Меморіал пам’яті Володимира Олександровича Радзієвського", ініціатора перших обласних змагань зі спелеоорієнтування гуртківців позашкільних навчальних закладів у 1967 році, за ними перших республіканських змагань, а в 1989 році – Всесоюзних матчевих зустрічей юних спелеотуристів, які збирають юних спелеологів з різних куточків України.

Протягом трьох днів у печері Кришталева, що у с.Кривче  Борщівського району, учасники команд Тернопільської, Полтавської та Запорізької областей демонстрували свої вміння орієнтуватися у підземних лабіринтах з видів «Маркована траса», «За вибором», «Заданий напрямок», «Позначений маршрут», в яких перемогу здобули:

 вид «Маркована траса»

І місце – команда м.Чортків

ІІ місце – Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

ІІІ місце – команда Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості

 вид «За вибором»

І місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

ІІ місце – команда Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

 вид «Заданий напрямок»

І місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

ІІ місце – команда Монастириського району

ІІІ місце – команда Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості

 вид «Позначений маршрут»

І місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

ІІ місце – команда Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

    За підсумками результатів з видів у загальному заліку відкритих змагань виборола команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, тренери – Баран Олесь Богданович, Бойко Володимир Володимирович; ІІ загальнокомандне місце у вихованців Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості, тренери – Гармідер  Володимир Леонідович,  Росіцька Ірина Василівна, ІІІ місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості, тренери – Галайчук Юрій Володимирович, Малюга Богдан Олегович.

Окрім спортивної частини учасники змагань взяли участь у конкурсній програмі, в якій кращими стали команди Монастириського району (керівник – Забавська Світлана Миколаївна), комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради (керівники – Пода Богдан Миколайович, Кальченко Вадим Володимирович), спеціалізованої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці (керівники – Сисак Ігор Омелянович, Білоус Назар Петрович).

Щиру подяку за допомогу в організації та проведенні змагань висловлюємо працівникам Гермаківського лісництва ДП Чортківського лісового господарства та керівнику підприємства «Вишнівецька вода» Миколі Кравцю.

Comments