Головна‎ > ‎

Запис без заголовка

опубліковано 25 черв. 2019 р., 02:30 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
   
 У мальовничому місці на Тернопільщині урочище «Червоне» Заліщицького району  відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на якому було представлено 38 роїв від навчальних закладів області. Упродовж 5 днів учасники гри показали усе на що вони здатні у різних видах програми.

До видів програми входили стройовий впоряд, стрільба, метання гранати, смуга перешкод, надання першої медичної допомоги, фізичної та тактичної підготовки та конкурсів патріотичного спрямування.

Переможцями гри у старшій віковій групі «Сокіл» стали рій «Січові стрільці» Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 імені Романа Андріяшика», рій Почапинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району, рій Матвіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шумського району.

Переможцями серед молодшої вікової групи «Джура» стали рій «Алатир» Зборівської ОТГ, рій «Морські соколи» Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24, рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Військово — патріотична гра «Сокіл» («Джура») має на меті не тільки удосконалення фізичної підготовки молоді, а й виховання дітей у дусі патріотизму, любові до Батьківщини, шані до свого історичного минулого та повазі до країни в якій проживаєш. Також дуже важливим є те, що під час таборування юнаки і дівчата мають змогу познайомитись та поспілкуватись зі своїми однолітками.

Допомогу при проведенні гри надали Заліщицька районна державна адміністрація, відділ з питань освіти, молоді та спорту Заліщицької райдержадміністрації, Товстенський будинок дитячої творчості, Заліщицький будинок дитячої та юнацької творчості, табір «Ромашка» Заліщицького району.

 

Comments