Головна‎ > ‎

Запис без заголовка

опубліковано 11 черв. 2018 р., 05:38 ТОКЦТКСЕУМ

    

  

    З 05.06. по 09.06.2018 року сурми козацького маршу сповістили про початок проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), який проводився на території музейного комплексу «Лемківське село» Монастириського району. В урочистій церемонії відкриття гри  брали участь 25 роїв молодшої вікової групи, та 25 роїв старшої вікової групи, що змагались упродовж 5 днів з різних видів програми. «Стройовий впоряд», «Стрільби», «Смуги перешкод», «Рятівник», військово-прикладних видів, перетягування канату, та конкурсної програми.

Переможцями у молодшій віковій групі «Джура» здобули :

-         «Стройовий впоряд»:

І місце – рій «Морські Соколи» м.Тернополя;

ІІ – ІІІ місця розділили – рій Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст., та рій «Козацький гарт» Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №6;

-         «Стрільба» :

І місце – рій НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія м.Копичинці»;

ІІ місце – рій Скалатської ОТГ;

ІІІ місце – рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.

-         «Перетягування канату»:

І місце -  рій Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце - рій НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія м.Копичинці»;

ІІІ місце – рій Ценівської ЗОШ Козівського району;

-         «Смуга перешкод»:

І місце - рій «Морські Соколи» м.Тернополя;

ІІ місце - рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – рій Почаєвської ОТГ;

-         «Рятівник»:

І місце - рій «Морські Соколи» м.Тернополя;

ІІ місце – рій Підгаєцької гімназії ім.М.Паславського;

ІІІ місце - рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-         «Конкурсна програма»:

І місце – рій Лановецької ОТГ;

ІІ місце - рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – рій Зборівської ОТГ;

В загальному заліку у молодшій віковій групі «Джура» здобули:

         І місце - рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівники Дронь Іван Михайлович, Дворський Іван Михайлович)

         ІІ місце - рій Зборівської ОТГ, ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Зборова (керівники Наконечний Михайло Леонідович, Росіцька Ірина Василівна)

         ІІІ місце - рій Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники Фандалюк Василь Іванович, Чернецький Андрій Іванович).

Переможцями у старшій віковій групі «Сокіл» здобули :

-         «Стройовий впоряд»:

І місце –  рій Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ;, та рій «Лисогір» ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисивці Заліщицького району;

ІІІ місце - рій «Морські Соколи» м.Тернополя;

-         «Стрільба»:

І місце - рій «Морські Соколи» м.Тернополя;

ІІ місце – рій Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№7;

ІІІ місце – рій Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р.Андріяшика;

-         «Смуга перешкод»:

І місце – рій «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району;

ІІ місце – рій СЗОШ І-ІІІ ст. смт.Залісці;

ІІІ місце – рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-         «Рятівник»:

І місце - рій «Морські Соколи» м.Тернополя;

ІІ місце - рій Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ;

ІІІ місце – рій Колиндянської ОТГ;

-         «Військово-прикладні види»:

І – ІІ місце розділили - рій Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ;, та рій «Лисогір» ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисивці Заліщицького району;

ІІІ місце - рій «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району;

-         «Перетягування канату»:

І місце – рій Підволочиської ОТГ;

ІІ місце – рій Потуторського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ Бережанського району»;

ІІІ місце - рій Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ;

-         «Конкурсна програма»:

І місце - рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце - рій «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району;

ІІІ місце - рій Лановецької ОТГ;

В загальному заліку у старшій віковій групі «Сокіл» здобули:

         І місце - рій «Морські Соколи» м.Тернополя (керівники Гушовата Оксана Дмитрівна, Фаріон Мар’яна Ігорівна)

         ІІ місце - рій «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району (керівники Гачкевич Марія Василівна, Кузьменюк Андрій Степанович)

         ІІІ місце - рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники Воротилко Сергій Миронович, Гуцул Марія Василівна).

Усі переможці гри у різних вікових групах нагороджені грамотами управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, кубками та призами. Переможець обласного етапу рій «Морські соколи» Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 буде захищати честь області на ІІІ Всеукраїнському етапі.

Comments