Головна‎ > ‎

Захищати українську землю – священний обов’язок кожного

опубліковано 12 вер. 2017 р., 05:53 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

Виконуючи завдання програми з військово-патріотичного виховання учнівської молоді дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 8 вересня 2017 року науково-краєзнавчим відділом ТОКЦТКСЕУМ спільно з 44-ою окремою артилерійською бригадою, що дислокується у м.Тернополі, провели заходи з військово-патріотичного виховання з нагоди трьох років з часу відновлення бригади для військовослужбовців та учнівської молоді. Майбутні офіцери, що навчаються у Коропецькому обласному ліцеї з посиленою фізичною підготовкою, ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою фізичною підготовкою», учні Великоглибочецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Я.Стецька Тернопільського району, Зборівського району, ЗОШ І-ІІІ ст. №22, 14, 2, 5 м.Тернополя знайомилися з військовою технікою, побутовими умовами солдатів контрактників, брали участь у військових вишколах спортивно-воєнізованих естафетах. Такі здобуті навички стануть у пригоді для здобуття майбутньої професії, а також учасники заходу дізналися із розповідей учасників АТО як потрібно сьогодні молодому поколінню вчитися захищати українську землю.

На завершення заходів усіх пригощали солдатською кашею, дарували українські патріотичні пісні у виконанні духового оркестру.

Такі заходи з військово-патріотичного напряму не тільки надихають бути справжнім захисником своєї землі, а вміти чесно і добросовісно виконувати священний обов’язок служити Богові і Україн

Comments