Головна‎ > ‎

В закладах освіти області стартує дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

опубліковано 7 квіт. 2017 р., 00:33 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

4 квітня 2017 року на базі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Богдана Лепкого проведено обласний семінар-практикум відповідальних за національно-патріотичний напрямок роботи, заступників штабів при органах управління освітою районних, міських, об’єднаних територіальних громад з організації та проведення дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У відкритті семінару-практикуму взяли участь заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич, директор ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Б.Лепкого Олег Тернопільський. Семінар розпочався спільною молитвою за Україну.

У процесі роботи із співдоповідями на теми: «Організація роботи гуртків військово-патріотичного спрямування в світлі Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» виступив Іван Цьомик, «З організації та проведення обласного етапу гри» - Оксана Пшенична, «Організаційне та методичне забезпечення при проведенні гри» - Михайло Фалінський, «З організації таборового правильника гри» - Мисак Микола, член Центрального проводу МНК, Назарій Шафранський, Володимир Мосейко, представники громадських організацій області.

У ході роботи семінару показано практичний вишкіл рою учнівської молоді з виконанням елементів військово-спортивно-прикладних видів, що входять до програми гри. А також продемонстровано з досвіду роботи структуру національно-патріотичного виховання з учнівською молоддю ЗОШ І-ІІІ ст. №14 ім. Б.Лепкого заступником директора з виховної роботи Світланою Юрин.

Результатом підведення підсумків роботи семінару стала підготовка роїв області до участі у проведенні І етапу гри на місцях у школах, районах (містах), об’єднаних територіальних громадах та підготовка до участі в ІІ обласному етапі, який проводитиметься з 14 по 18 червня 2017 року на території Шумського району (с.Кутянка), присвячений року УПА в області та 75-річчю створення УПА.

Comments