Головна‎ > ‎

Вода манить юних спортсменів

опубліковано 26 трав. 2015 р., 12:51 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 15 черв. 2015 р., 12:12 ]
 

Упродовж трьох днів з 22 по 24 травня на річці Серет, с. Струсів Теребовлянського району відбувались обласні змагання зі спортивного туризму з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Водний вид спортивного туризму для юнацтва є привабливий і цікавий. Він заманив з п'яти територій області 22 команди. Чудові по літньому теплі сонячні дні, добрий настрій стали гарною підтримкою у проведенні змагань.

Цьогоріч змагання були особливі, так як вперше учасники виступали на катамарані-двійці та вже відомій  байдарці «Катран». У них брали участь дві вікові групи — молодші та старші юнаки.

Перший день був для команд тренувальним з метою досконалого оволодіння процесом посадки і висадки із плавзасобу та вміння вправно маневрувати ним у стрімкому водному потоці.

Відновлені та набуті навички наступного дня на дистанції «Слалом» показали кваліфікацію спортсменів у подоланні воріт прямого і зворотного ходу.

Суддівська колегія, яку очолив Іван Панчук з м. Чорткова, професійно і вправно підбила результати.

У молодшій віковій групі, клас суден «Катамаран», лінію фінішу перетнули: Максим Гринтус і Василь Сікорський (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), здобувши перше місце, на другій і третій сходинці пошани опинилися Андрій Гонтарчук і Володимир Бондаренко та Анатолій Бондаренко і Денис Попович (команди Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, тренер-представник Ігор Попович).

У класі суден байдарки місця розподілилися наступним чином. Перше місце вибороли Василь Сікорський і Антон Берегель (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), на другій і третій сходинці пошани — Денис Зелінський і Олег Товарницький та Олег Гівчак і Іван Зелінський (команди Теребовлянського центру туризму смт. Микулинці, тренер-представник Андрій Капуста).

У старшій віковій групі, клас суден «Катамаран», лінію фінішу перетнули: Роман Наджога і Віктор Артемович (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), здобувши перше місце, на другій і третій сходинці пошани  — Іван Вітвітський і Володимир Гнитка (команда Бучацького району, тренер-представник Ірина Гуцул), Сергій Омельчук і Іван Кравець (команда Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. Шумського району, тренер-представник Олександр Омельчук).

У класі суден байдарки місця розподілилися наступним чином. Перше місце вибороли Роман Наджога і Віктор Артемович (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), на другій і третій сходинці пошани — Василь Дякун і Сергій Процик (команда Бучацького району, тренер-представник Ірина Гуцул), Денис Волощук і Сергій Андрійчук (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук).

У період дозвілля спортсмени  демонстрували свої вміння у конкурсі «Юний рятувальник».

Цей захід очолив Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична) за підтримки Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Ярослав Ванджура).

Висловлюємо щиру вдяку прихильникам спортивних змагів та здорового способу життя Голові сільської ради с. Струсів Роману Бойку та Роману Чабану, ким була облаштована рекреаційна зона, причал, на узбережжі річки Серет, де відбувся захід.

До зустрічі юні туристи на мандрівничих стежках та ріках Тернопілля і України.

Comments