Головна‎ > ‎

Вітаємо з перемогою у конкурсі «Джерело творчості»!

опубліковано 25 лют. 2021 р., 01:31 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

   

22 лютого 2021 року на базі центру творчості дітей та юнацтва у м.Тернополі відбувся очний тур ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

Конкурс «Джерело творчості» є щорічним конкурсом педагогічної майстерності керівників гуртків за різними напрями позашкільної освіти.

В обласному етапі змагались педагоги різних позашкільних закладів Тернопільської області. 

Цього року Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту, туризму та екскурсій учнівської молоді представляли троє педагогів туристсько-краєзнавчих гуртків: Ліщук Зоя Степанівна (гуртки «Етнографічне краєзнавство»), Семчук Анна Андріївна (гуртки «Географічне краєзнавство», «Юні туристи-краєзнавці»), Долішна Ірина Ігорівна (гуртки «Історичне краєзнавство», «Юні туристи-краєзнавці»).

До очного туру за результатами журі ввійшла Ірина Долішна, яка і змагалася у фінальному етапі обласного конкурсу, у якому взяли участь 8 фіналістів.

Відповідно до умов проведення заходу, конкурсна програма складались з 2 випробувань: самопрезентації: «Моє педагогічне кредо» та фрагменту заняття «Запрошуємо у світ творчості», на яких фіналісти демонстрували свою майстерність, професійні та творчі здібності.

Пишаємось педагогом – переможцем конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2021» (туристсько-краєзнавчий напрям позашкільної освіти) із призовим ІІ місцем

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів у ІІІ Всеукраїнському етапі, що проходитиме у м.Києві у червні. 

Comments