Головна‎ > ‎

Вітаємо переможців!!!

опубліковано 9 бер. 2021 р., 02:41 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

    

  

        Підведено підсумки і визначено переможців обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» за напрямками краєзнавства:

 -      Історичне краєзнавство:

      Софію Шкварок, Світлану Винярську, Анастасію Бабій, учнів Новоставської ЗОШ І-ІІ ст. Трибухівської ОТГ Чортківської району за роботу «Духовні святині рідного краю», керівники: Микола Козак, вчитель історії, Марія Потюк, педагог-організатор;

      Вікторію Яловегу, ученицю 10-А класу Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Івана Франка Збаразької ОТГ Тернопільського району за роботу «Рабів до раю не пускають», керівник – Марія Багрій, учитель історії, правознавства і громадянської освіти;

      Юлію Курцебу, здобувача освіти Бучацького центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» за роботу «Знахідки сакральної металопластики княжої доби с.Цвітова на Бучаччині», керівник – Ігор Іваськів, керівник гуртка «Історичне краєзнавство»;

      Анну Федорук, ученицю 9 класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок Шумської ОТГ за роботу «Княгиня Раїна Могилянка Вишневецька – меценатка, захисниця православної віри, фундаторка монастирів», керівник – Наталія Решетнік, вчитель історії та правознавства;

     Юлію Денисюк, ученицю 7 класу КЗ «Великобірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – гімназія ім.Степана Балея» Великобірківського ОТГ Тернопільського району, за роботу «Духовні святині рідного краю», керівник – Наталія Чикало, вчитель історії.

 

-      Географічне краєзнавство:

      Надію Клачинську, здобувача освіти КЗПО «Центр позашкільної освіти» Великобірківської ОТГ Тернопільського району за роботу «Медобори – перлина Поділля», керівник – Тарас Серба, в.о. директора, керівник туристсько-краєзнавчих гуртків;

        експедиційний загін ЗОШ І-ІІ ст. с.Дзвиняч Заліщицької ОТГ Чортківського району за роботу «Послухай музику землі», керівник – Наталія Теслюк, педагог-організатор;

        Христину Маліновську, ученицю 8-Б класу КЗ «Великобірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – гімназія ім.Степана Балея» Великобірківського ОТГ Тернопільського району, за роботу «Краса природи рідної землі», керівник – Федір Ворожбит, вчитель географії;

      Тетяну Ватраль, здобувача освіти гуртка «Юні екскурсоводи» Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості Монастириської ОТГ Чортківського району, за роботу «Джерело духовної спадщини», керівник – Лілія Кушнірук, керівник гуртка;

      Тетяну Богуш, здобувача освіти Чортківського палацу дітей та юнацтва Чортківської ОТГ Чортківського району, за роботу «Печера Млинки», керівник – Володимир Снігур.

 

-        Виставка композицій «Подарунок солдату – захиснику України»:

           колективи учнів 5-А та 10-А класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ім.Руслана Муляра, керівник – Оксана Столярова, класний керівник 5-А класу;

           Максима Ратушняка, Вікторію Мамчук, Оксану Борщівську, учнів 8 класу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Борщівської ОТГ Чортківсього району, керівник – Тетяна Парасинчук, заступник директора з виховної роботи;

           Аліну Цимбалюк, ученицю 10 класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чортківської ОТГ Чортківського району, керівники: Наталія Лазар, учитель образотворчого мистецтва, Наталія Стецюк, учитель трудового навчання;

         Аліну Перейму, Ірину Слободян, учнів ЗОШ І-ІІ ст.с.Перемилів Хоростківської ОТГ Чортківського району, керівники: Світлана Богоніс, вчитель географії, Марія Велика, педагог-організатор;

            Юрія Панаса, Сергія Мартиша, учнів 3 класу Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Підгаєцької ОТГ Тернопільського району.

 

            Вітаємо переможців та учасників конференції та їхніх керівників!!!

 

Comments