Головна‎ > ‎

Випробування юних спортсменів-туристів Тернопільщини на турнірах Чемпіонатів України з пішохідного та велосипедного туризму

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:31 ТОКЦТКСЕУМ
 

    Упродовж семи днів з 8 по 14 липня центральна Україна, терени міста Світловодськ, що на Кіровоградщині стали місцем випробувань для учасників  46-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму та 5-го Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму. На заходи прибули спортсмени-туристи з областей України, 20 команд з пішохідного та 13 велосипедного. Тернопільщину представляли збірні команди області, що були сформовані за підсумками обласних Чемпіонатів.


З пішохідного туризму:


-  Вікторія Базунова,  м.Тернопіль;

-  Любов Іванчук, смт. Микулинці;

-  Олена Даниленко, м.Тернопіль;

-  Ярослав Котович, м.Тернопіль;

-  Соломія Долінська, м.Тернопіль;

-  Каріна Ленько, м.Тернопіль;

-  Ігор Шуфляк, смт Микулинці;

-  Дмитро Леханіч, смт.Микулинці

-  Галина Рилова, м.Тернопіль – керівник команди;

-  Максим Кузів, м.Тернопіль – тренер команди;

-  Ірина Скушка м.Тернопіль – суддя.


З велосипедного туризму:


-  Денис Попович, м.Збараж;

-  Владислав Андрушкевич, м.Збараж;

-  Софія Стримула, м.Збараж;

-  Владислав Афінович, м.Тернопіль;

-  Назарій Кошулинський, м.Тернопіль;

-  Андрій Слота, м.Тернопіль;

-  Віталій Шумайко, м.Збараж;

-  Ігор Попович, м.Збараж – керівник команди;

-  Петро Білоус, м.Тернопіль – тренер команди;

-  Катерина Білоус, м.Тернопіль – суддя команди.

        

        По спекотному літні дні, напруга змагань створювали свої випробовування на дистанціях: командна смуга перешкод, смуга перешкод команди двійки, «Крос-похід» з пішохідного туризму та комплексна дистанція («Фігурне водіння велосипеда», «Тріал», «Велокрос»),  довга дистанція «Ралі» з велосипедного туризму. У загальному підсумку команди посіли відповідно пішохідники – 11 та велосипедисти – 8 місця.

     

      Центр туризму висловлює щиру подяку всьому складу делегацій команд-учасників та благодійникам, що долучились до фінансування і формування команд у вищезгаданих заходах.  Віктору Мацикурі – начальник  управління фізичної культури та спорту ОДА,  Валерію Старичкову – президенту Тернопільської обласної федерації спортивного туризму, Наталії Левенець – директору  Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Денису Цветиновичу – керівнику  спортивно-туристському клубу «Легіон», Андрію Капусті – тренеру Теребовлянського центру туризму смт. Микулинці, Миколі Безуху – вчителю-тренеру  Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №23.

Comments