Головна‎ > ‎

Відкритий Кубок з пішохідного туризму пам'яті Ю.Юхимчука

опубліковано 5 лют. 2019 р., 04:04 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
 

2 та 3 лютого 2019 року у місті Хмельницькому відбувся IX відкритий Кубок ТРК «Штурм» пам’яті Ю.Юхимчука з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

Від Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молодді взяло участь по одній команді  в молодшій та старшій віковій групі.

Змагання проходили в спортивному залі загальноосвітньої школи 29, де виступали команди старшої вікової групи; та  в іншому приміщенні школи, на базі ТРК Штурм, де виступали команди молодшої вікової групи.

В перший день учасники молодшої вікової групи змагались на дистанції «Смуга перешкод» ( змагання зв’язок). 

В підсумку команда у складі Коваля Любомира та Бородая Максима здобула перше місце серед чоловічих зв’язок. А команда у складі Бородая Віктора та Лясоти Злати виборола друге місце серед змішаних зв’язок. Команда у складі Гулика Олега та Зварич Юліани посіла дев’яте місце серед змішаних зв’язок. 

В командному заліку на дистанції « Смуга перешкод» (змагання зв’язок) команда «КРОК» Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молодді посіла почесне перше місце.

В старшій віковій групі команда «КРОК» змагалась на дистанції «Битва команд»-«Смуга перешкод» ( особисто командні змагання), де посіла четверте місце.

На другий день в молодшій та старшій віковій групі відбувалися змагання на дистанції «Смуга перешкод» ( командні змагання).

Команда «КРОК» молодшої вікової групи посіла  третє місце, а старшої вікової групи четверте.

В загальному заліку по двох дистанціях команда «КРОК» молодшої вікової групи виборола друге загальнокомандне місце, а команда «КРОК» старшої вікової групи - третє загальнокомандне місце.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових перемог!!!

Comments