Головна‎ > ‎

Весняні старти юних спортсменів-туристів

опубліковано 17 трав. 2021 р., 02:37 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
  

Після тривалого затишшя, що було спричинено особливими карантинними обмеженнями та користуючись покращенням епідеміологічного стану, цьогоріч 15 травня було проведено Кубок Тернопільщини з основ пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, присвячений 50-ти річчю з дня народження Михайла Костишина (1971-2014), учасника Революції Гідності, Героя України.

Ареною змагань став тренувальний майданчик спортивного туризму на прилеглій території до Тернопільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №16                ім. Володимира Левицького (вул. Володимира Винниченка, 2), мікрорайон Дружба.

У випробуваннях на дистанціях різного рівня складності спортсмени-туристи поосібно демонстрували свій азарт, жагу до перемоги, що загострюється навесні, коли природа прокидається та наповнюється барвами та ароматами.

 На дистанції першого класу:

-         11-13 років серед  дівчат сходинку першості здобула Наталія Мацелюх (Тернопільський район, Великобірківська ОТГ), а другою стала Валерія Щіпська (місто Почаїв), третю сходинку посіла Мар’яна Цюник (Микулинецька ОТГ);

-         серед хлопців призову трійку сформували Іван Кутрань і Матвій Андрусик (місто Тернопіль), а третє місце виборов Роман Коробчук (місто Почаїв);

-        14-16 років серед дівчат перше місце здобула Христина Маліновська, а другою стала Тетяна Миколаїшин (Тернопільський район, Великобірківська ОТГ) і третє місце виборола Аліна Матвійчук (місто Бучач);

-         хлопці розподілили місця між собою, де переможцем став Арсен Мінайлюк (місто Почаїв), а друге і третє місця здобули Віталій Павло (Тернопільський район, Великобірківська ОТГ)  і Максим Собчак (місто Тернопіль).

     На дистанції другого класу:

-     15-17 років серед дівчат переможцем стала Анастасія Остапишин (місто Бучач), а призові нагороди за друге і третє місце вибороли Олеся Брусь (Монастириська ОТГ) та Антоніна Лещук (місто Почаїв);

-        серед хлопців сходинку першості посів Михайло Пуківський (с.м.т. Козова), а другим став Віталій Баула (Тернопільський район, Великобірківська ОТГ),  призову трійку замкнув Юрій Пташник (с.м.т. Козова).

     На дистанції третього класу:

-         16-17 років серед дівчат переможцями стали Тернополяни Злата Лясота  та Юліана Зварич; 

-    17-19 років серед хлопців переможцем та призерами стали Тернополяни Любомир Коваль, а другим став Віктор Бородай, призову трійку замкнув Денис Пелехатий.

     Висловлюємо щиру вдячність директору школи Руслані Базуновій за надану можливість проведення вищезгаданого заходу і громадській спортивно-туристській організації «КРОК» та керівнику Сергію Борщу за побудовану арену змагань і гостинний прийом учасників.

 Нехай туристські стежки, наполегливість, здоровий спосіб життя сприяють новим зустрічам юних мандрівників та вдалим стартам на спортивно-туристських дистанціях.

Comments