Головна‎ > ‎

Юні туристи завершують 2020 рік

опубліковано 15 груд. 2020 р., 01:13 ТОКЦТКСЕУМ

Відкриті змагання зі спортивного туризму, з виду велосипедний туризм (фігурне водіння велосипеда) в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» присвячені Дню Збройних сил України є підсумком участі спортсменів-туристів у масових заходах календарного року.

Учасники у двох групах, серед гуртківців Центру та гостей, у трьох вікових категоріях змагались на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», що відбулись 13 грудня у спортивній залі Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети.

Серед гуртківців Центру у вікових категорії:

-         10-12 років, серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Олеся Лебідь, а друге і третє місце здобули Ірина Легкун та Аліна Жук. Серед хлопців переможцем став Сергій Юнь;

-         13-15 років, серед дівчат переможцем стала Діана Коновалова, а друге і третє місце вибороли Інна Матвіїв та Христина Нечай.  Серед хлопців першість  очолив Назар Допик, а друге місце здобув Олександр Болотний;

-         16-18 років серед юначок першість  очолила Ірина Ляшко, а друге і третє місце здобули Вероніка Білоус та Наталія Бойко.

Серед гостей, збірних команд міст Почаєва та Тернополя, у вікових категоріях:

-         10-12 років, серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Вікторія Паляниця, а друге і третє місце здобули Софія Климець та Соломія Гуцало. Серед хлопців першість очолив Назар Гуренко, а друге і третє місце Костянтин Гонтарук і Арсен Безкоровайний;

-         13-15 років, серед дівчат переможцем стала Антоніна Лещук, а друге і третє місце вибороли Мирослава Зубкевич та Вікторія Ярмусь.  Серед хлопців першість  очолив Олег Хлєбас, а друге місце здобув Владислав Овечкін;

-         16-18 років, серед юнаків переможцем став Денис Котович, а друге і третє місце здобули Дмитро Лисий і Серафим Шатківський.

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура).

Висловлюємо щиру подяку керівництву Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети п. Марії Гудимі, учителю фізичної культури п. Ігорю Олексюку, суддівській колегії за плідну співпрацю в організації та проведенні заходу.