Головна‎ > ‎

Юні туристи завершують 2019 рік

опубліковано 26 груд. 2019 р., 01:32 ТОКЦТКСЕУМ

Відкриті змагання зі спортивного туризму, з виду велосипедний туризм серед гуртківців Центру присвячені 110 річниці від дня народження Степана Бандери є підсумком участі гуртківців у масових заходах календарного року.

Учасники у двох групах, серед гуртківців Центру та гостей, у трьох вікових категоріях змагались на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», що відбулись 22 грудня у спортивній залі Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети.

Серед гуртківців Центру у вікових категорії:

-         10-12 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Ірина Легкун а друге і третє місце здобули Софія Добрянська та Вікторія Громадюк. Серед хлопців першість очолив Петро Хребетко, а друге і третє місце Олександр Блотний і Максим Сова;

-         13-15 років серед дівчат переможцем стала Інна Матвіїв, а друге і третє місце вибороли Діана Коновалова та Христина Нечай.  Серед хлопців першість  очолив Назар Допик, а друге і третє місце здобули Віктор Грабас та Денис Мельник;

-         16-18 років серед юнаків першість  очолив Володимир Корчевський а друге місце здобув Дмитро Лисий.

Серед гостей, збірних команд міст Почаєва та Збаража, у вікових категоріях:

-         10-12 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Мирослава Зупкевич а друге і третє місце здобули Софія Климець та Вікторія Паляниця. Серед хлопців першість очолив Назар Куренко, а друге і третє місце Олександр Лесик і Вадим Сімора;

-         13-15 років серед дівчат переможцем стала Вікторія Ярмусь, а друге і третє місце вибороли Антоніна Лещук та Юлія Юзик.  Серед хлопців першість  очолив Олег Хлебас, а друге місце здобув Власій Цеберський;

-         16-18 років серед дівчат переможцем стала Софія Сиримула. Серед юнаків першість  очолив Денис Котович а друге і третє місце здобули Віталій Шумайко і Серафим Шатківський.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети п. Марії Гудимі, учителю фізичної культури п. Ігорю Олексюку, суддівській колегії за плідну співпрацю в організації та проведенні заходу.