Головна‎ > ‎

Юні туристи завершують 2018 рік

опубліковано 17 груд. 2018 р., 01:54 ТОКЦТКСЕУМ

Змагання зі спортивного туризму серед гуртківців Центру з виду велосипедний туризм присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС є підсумком участі гуртківців у масових заходах календарного року.

Учасники у трьох вікових групах змагались на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», що відбулись 15 грудня у спортивній залі Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети.

У вікових групах:

-       10-12 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Анжеліка Межебродська а друге і третє місце здобули Антоніна Потопило та Вікторія Ярмусь. Серед хлопців першість очолив Олександр Блотний, а друге і третє місце Юрій Багрій і Віталій Чемерис;

-         13-15 років серед дівчат переможцем стала Інна Матвіїв, а друге і третє місце вибороли Анастасія Космина та Уляна Мартинюк.  Серед хлопців першість  очолив Назар Допик а друге і третє місце здобули Владислав Овечкін та Дмитро Лисий;

-         16-18 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Аліна Сороківська. Серед юнаків першість  очолив Володимир Корчевський.

У змаганнях взяли участь вихованці Почаївського будинку школяра – керівник Сергій Прокопчук.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети п. Марії Гудимі, учителю фізичної культури п. Ігорю Олексюку, суддівській колегії за плідну співпрацю в організації та проведенні заходу.