Головна‎ > ‎

Юні туристи завершують 2017 рік

опубліковано 26 груд. 2017 р., 00:15 ТОКЦТКСЕУМ

Змагання зі спортивного туризму серед гуртківців Центру з виду велосипедний туризм присвячені Дню Соборності України та 80-річчю від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола були підсумком набутих освітніх навиків у 2017 році.

Учасники у трьох вікових групах змагались на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», що відбулись 23 грудня у спортивній залі Тернопільської ЗОШ №21 І-ІІІ ст.

У вікових групах:

-         10-12 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Тетяна Кучма, а друге і третє місця здобули Дарина Фігурська та Уляна Уніят. Серед хлопців першість очолив Олександр Блотний, а друге і третє місця Богдан Снігур і Данило Протасевич;

-         13-15 років серед дівчат переможцем стала Інна Матвіїв, а друге і третє місця вибороли Аліна Пицишин та Богдана Пакулець.  Серед хлопців першість  очолив Володимир Рудик, а друге і третє місця здобули Ілля Дацій та Дмитро Лисий;

-         16-18 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Христина Вар’ян, а на другій сходинці Тетяна Куцик. Серед юнаків першість  очолив Олександр Яровець, а друге і третє місця здобули Іван Мурзін та Михайло Грухін.

У змаганнях прийняли участь вихованці Почаївського будинку дитячої творчості. У віковій групі 10-12 років І місце здобув Власій Цеберській,  13-15 років серед хлопців переможну сходинку посів Дмитро Струсь та Костянтин Задибчук, третє місце виборов Денис Котович.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Тернопільської ЗОШ №21 І-ІІІ ст. п. Наталії Секелик, учителю фізичної культури п. Ігорю Олексюку судівській колегії за плідну співпрацю у організації та проведенні заходу.