Головна‎ > ‎

Україна – це сила, Україна – єдина

опубліковано 9 жовт. 2017 р., 01:09 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 9 жовт. 2017 р., 23:45 ]

Під таким гаслом 05.10.2017р. науково-краєзнавчим відділом ТОКЦТКСЕУМ проведено обласний семінар-практикум відповідальних за військово-патріотичне виховання при відділах освіти, керівників роїв учасників маршу патріотів, переможців районного, міського та в об’єднаних територіальних громадах етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасники семінару розглянули нормативно-правову та законодавчу документацію з військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виконання обласної програми національно-патріотичного виховання, а також виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1278 від 18.09.2017р. «Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У роботі семінару питання щодо національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді висвітлювали у своїх виступах Іван Петрович Цьомик – методист КУ Тернопільської обласної ради «Відділ соціального розвитку при управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації», Оксана Григорівна Пшенична – директор ТОКЦТКСЕУМ, Михайло Васильович Фалінський – завідувач науково-краєзнавчим відділом.

Comments