Головна‎ > ‎

Туристсько-краєзнавчий квест

опубліковано 30 квіт. 2015 р., 14:16 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
 

Щороку з приходом весни парки і туристські полігони Тернополя сповнюються дзвінкими дитячими голосами. Так починається насичений період активних туристських заходів для учнівської і студентської молоді, метою яких є популяризація здорового способу життя і мандрівництва як способу пізнання навколишнього світу.

Для гуртківців Центру туризму неділя 26 квітня відзначилася відкриттям сезону змагань на полігонах і проведенням туристсько-краєзнавчого квесту. Метою заходу було в ігровій формі перевірити рівень знань та вмінь, яких набули учні за період занять в гуртку. Юні туристи орієнтувалися на місцевості, знаходили краєзнавчі об’єкти, виконували різноманітні творчі завдання, водночас гралися, змагалися, виявляли ерудицію та кмітливість.

Кращі команди у трьох вікових групах були визнані переможцями і одержали почесні відзнаки — грамоти ТОКЦТКСЕУМ. Окремих нагород були удостоєні команди за творчий конкурс. Чудова весняна погода і позитивні емоції сприяли змістовному проведенню активного дозвілля.

Comments