Головна‎ > ‎

Тернопільський майдан скликав патріотів

опубліковано 24 жовт. 2017 р., 05:47 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

20 жовтня 2017 року на Театральному майдані м.Тернополя відбулося урочисте відкриття обласного маршу патріотів учасників та переможців районних, міських та в об’єднаних територіальних громадах етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за участю керівників області – заступника голови Тернопільської облдержадміністрації І.З.Юрика, заступника голови Тернопільської обласної ради Л.Л. Крупи, заступника міського голови Л.О.Бицюри, заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Г.В.Зварич, директора Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді О.Г. Пшеничної.

Учасники маршу на Театральному майдані демонстрували уміння і навички із стройового впоряду, а також урочистим маршем пройшлися ходою до пам’ятників Героїв України: Вячеслава Чорновола, Ярослава та Ярослави Стецько, Степани Бандери, Йосифу Сліпому , Героям Небесної Сотні. Під час ходи були проведені виховні заходи: «В.Чорновіл – незламний борець за незалежність України», «Ярослав та Ярослава Стецько – провісники української нації», «Степан Бандера – патріот, націоналіст, будівничий української державності», «Йосиф Сліпий – незламний титан УККЦ», «Коли ви вмирали, вам дзвони не грали».

У заході взяло участь близько 760 представників учнівських роїв  - учасників та переможців районних, міських та в об’єднаних територіальних громадах етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») загальноосвітніх навчальних шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Близько 300 осіб (представники ГО, 44-ої окремої артилерійської бригади, учні та студенти Галицького коледжу ім.В.Чорновола, магістранти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка, хор національно-патріотичної пісні «Заграва», учні та педагоги Тернопільської ЗОШ №24 та ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2», педагоги та вихованці ЦТДЮ) забезпечували художні виступи та проведення виховних заходів. На завершення маршу відбувся мітинг-реквієм біля меморіалу Героїв Небесної Сотні, де було вручено заступником начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Г.В.Зварич та директором Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді О.Г. Пшеничної ройовим дипломи учасників маршу та подяки керівникам роїв. Марш завершився урочистим виконанням пісні «Зродились ми з великої години».

Comments