Головна‎ > ‎

Тернопільщина зустрічала екскурсоводів музеїв навчальних закладів України

опубліковано 25 бер. 2019 р., 03:17 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

  

    З 21 по 23 березня 2019 року на території Тернопільської області, відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України «Край, в якому я живу». Конкурс проводився під патронатом Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, у якому брали участь понад 100 учасників із 24 територій навчальних закладів України. Конкурс проводився у 3 номінаціях: військово-історичні музеї, історичні музеї (широкого профілю), краєзнавчі музеї.

    Урочиста церемонія відкриття заходу відбулася у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка, у якій брали участь директор українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько, заступник голови обласної ради Любомир Крупа, начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.

      Учасники конкурсу змагалися в аудиторіях та експозиціях Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Для учасників конкурсу була проведена цікава та змістовна екскурсійно-розважальна програма працівниками Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Підведення підсумків та нагородження переможців відбувалося у актовій залі Тернопільського вищого професійно-технічного училища ресторанного сервісу і торгівлі. Переможці конкурсу нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, та подарунками від організаторів заходу.

Comments