Головна‎ > ‎

Столиця України зібрала обласних переможців

опубліковано 27 бер. 2017 р., 05:59 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

Упродовж чотирьох днів Міністерством освіти і науки України проведено ІІІ Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Нашу область представляли кращі екскурсоводи, переможці обласного етапу конкурсу серед навчальних закладів Лотинець Софія (Пилипченська ЗОШ І-ІІ ст. Борщівського району), Василик Вікторія, Онищук Ілля (учні Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка). Під час проведення конкурсу юні екскурсоводи демонстрували високі професіоналізм, знання матеріалу про їхні музеї, які знаходяться у навчальних закладах, де вони здобувають обов’язкову загальносередню освіту.

Крім участі в конкурсі, учасники ознайомилися з історією стародавнього міста Києва, схилили свої голови та віддали шану героям Євромайдану та Небесної Сотні на вулиці Інститутській. Найбільше враження на них справила екскурсія до музею новин «ТСН», де з дозволу організаторів мали честь зробити фото біля восьмиметрового державного прапора України, який внесли 24 серпня 1991 року до зали Верховної Ради України.

При підведенні підсумків учасники отримали іменні дипломи Міністерства освіти і науки України. Загальне керівництво підготовки учасників та супровід делегацій для участі у Всеукраїнському конкурсі забезпечував науково-краєзнавчий відділ Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської

Comments