Головна‎ > ‎

семінар-практикум відповідальних за організацію та проведення гри «Сокіл» («Джура»)

опубліковано 28 бер. 2018 р., 00:41 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

27 березня на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов науково-краєзнавчим відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проведений обласний семінар-практикум відповідальних за організацію та проведення районного (міського) та в ОТГ етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»).

Учасники семінару-практикуму обговорили положення, технічні умови та критерії оцінки щодо проведення І та підготовки до ІІ обласного етапів гри.

Під час практичних занять ознайомилися з елементами стройового впоряд, неповного розбирання та складання автомата, рятівник у виконанні роїв «Сокіл» та «Гайдамаки» Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

В роботі семінару взяли участь Михайльчук Галина Василівна, начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, Захарків Олег Мирославович, заступник міського голови з гуманітарних питань Бережанської міської ради, Цьомик Іван Петрович,  методист сектору інформаційно-прогнозного та навчально-методичного забезпечення Тернопільської обласної комунальної установи «Відділ соціального розвитку при УОН ТОДА», Пшенична Оксана Григорівна, директор Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Миханів Ліліана Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст.№3.

Comments