Головна‎ > ‎

Про проведення семінару

опубліковано 2 бер. 2021 р., 02:16 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

Відповідно до річного плану роботи Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді на 2021 рік, затвердженого управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації 11.12.2020, планується проведення семінар-наради 17 березня 2021 року з 11.00 до 14.00 год. в он-лайн режимі.

До участі у даному заході запрошуються завідувачі туристсько-краєзнавчих, організаційно-масових, спортивно-туристських відділів, керівники гуртків туристсько-спортивного профілю, керівники команд та спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, будинків творчості школяра.

Інформація для підключення до семінару-наради з використанням платформи GoogleMeet буде надіслано додатково.

Під час семінару-наради планується обговорення питань плану заходів на 2021 рік та особливостей їх проведення, використання дистанційних форм роботи (обмін досвідом), новини нормативно-правової бази (зокрема щодо медичного забезпечення спортивних змагань) тощо.

Просимо не пізніше 12 березня 2021 року визначити учасників семінару-наради від Вашого закладу та повідомити про участь Ваших представників у вищезгаданому заході (для визначення кількості учасників та вирішення технічних питань), заповнивши реєстраційну форму-анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPwlTUNNxCVgR2WiW3LjjMtUCDuJmiFVJx_qIZ9LuOhjMDkQ/viewform?usp=sf_link.

Також пропонуємо повідомити про бажання презентувати свій досвід щодо організації дистанційної роботи (повідомлення до 5 хвилин), а також питання, які, на Вашу думку, доцільно обговорити на семінарі-нараді.

Про участь в семінарі та Ваші пропозиції просимо повідомити на електронну пошту ТОКЦТКСЕУМ centr_tur@ukr.net, організаційно-масовий відділ 

Comments