Головна‎ > ‎

Орієнтування у паркових зонах

опубліковано 28 вер. 2020 р., 01:37 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 28 вер. 2020 р., 01:38 ]

         Цьогорічні традиційні змагання першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» присвячена Всесвітньому дню туризму відбулися у парку «Національного відродження» зібравши, різного віку, команду прихильників здорового способу життя та жаги до перемоги. Урочистий настрій відкриття та інтрига нагород, спонукали до перемоги.

         І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку.          

        Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років та 35 річним і старшим а також сімейним парам, їх необхідно було віднайти за вибором, для інших вікових груп у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники які більше віднайшли за коротший проміжок часу і здобули почесні місця у турнірній таблиці.  

         У віковій групі 10-12 років серед дівчат  переможцем стала Ірина Петрик, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Громадюк та Єва Овод.

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Ярослав Николайчук, а ІІ і ІІІ місце здобули Арсен Ткачук та Сергій Юнь.

         У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Христина Бута, а ІІ і ІІІ місця здобули Діана Пашинська та Діана Коновалова.

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Віталій Вівчаровський, а ІІ і ІІІ місце здобули Богдан Безушко та Олег Сталенний.

         У віковій групі 15-16 років серед дівчат першість очолила Ірина Ляшко а  ІІ і ІІІ місце здобули  Надія Клачинська та Вікторія Коршунова.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Любомир Коваль а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Бородай та Денис Цупко.

         У віковій групі 17-18 років серед дівчат першість очолила Христина Легка а другу сходинку посіла Каріна Андрусик.

Серед юнаків переможцем став Мар’ян Цапай, а ІІ і ІІІ місце здобули  Максим Кіндзерський та Андрій Клачинський.

         У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Юлія Радецька, а другу сходинку посіла Ірина Хай.

Серед чоловіків переможцем став Андрій Кучмай, а ІІ і ІІІ місце здобули  Олег Клачинський та Андрій Демчук.

У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Галина Фалінська, а ІІ і ІІІ місце здобули - Тетяна Грухіна та Надія Шинкарчук.

Серед чоловіків переможцем став Тарас Серба, а другу сходинку посів Анатолій Цибульський.

         Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Тетяна Єрмакова із сином Леонідом,  ІІ місце здобули Тетяна Яріш, Олесь Баран із донькою Анною.  

      Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директорка Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура).

Цьогорічний день змагань залишиться у пам’яті учасників як осінній, дощовий, з багатоденними очікуваннями до змагів в умовах карантину Тернополян та гостей, з відчуттям самореалізації і втіленням задумів сьогодення і майбутнього.

         До нових зустрічей на туристичних стежках та спортивних змаганнях 2020 року.

Comments