Головна‎ > ‎

Орієнтування у паркових зонах

опубліковано 13 трав. 2019 р., 04:29 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

      

  
 

        Цьогорічні традиційні змагання першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» присвячена Дню матері відбулися у парку «Національного відродження» зібравши, різного віку, команду прихильників здорового способу життя та жаги до перемоги.       Цьогоріч весняний, сонячний, теплий день, урочистий настрій відкриття та інтрига нагород, спонукали до перемоги.

         І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку.          Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років та 35 річним і старшим а також сімейним парам, їх необхідно було віднайти за вибором, для інших вікових груп у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники які більше віднайшли за коротший проміжок часу і здобули почесні місця у турнірній таблиці.  

         У віковій групі 10-12 років серед дівчат  переможцем стала Христина Бута, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Юліана Зварич та Катерина Гнатів.

         Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Олексій Романів, а ІІ і ІІІ місце здобули Олександр Ткачук та Роман Мороз.

         У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Лілія Гринчишин, а другу сходинку посіла Соломія Букатка.

         Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Любомир Коваль, а ІІ і ІІІ місце здобули Віктор Бородай та Марко Зудов.

         У віковій групі 15-16 років серед дівчат першість очолила Тетяна Куцик а  другу сходинку посіла Вікторія Шкільняк.

         Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Кошулинський а ІІ і ІІІ місце здобули Мар’ян Цапай та Віталій Заблоцький.

         У віковій групі 17-18 років серед юнаків переможцем став Роман Куцик.

         У віковій групі 19-20 років серед дівчат фінішну стрічку переможно перетнула Роксолана Плахотнік.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Луцків а ІІ і ІІІ місце здобули Олег Бутковський та Василь Вовк.

         У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Тетяна Грухіна, а ІІ та ІІІ сходинку розділили між собою Ольга Мартинюк та Галина Фалінська.  

         Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Ольга Васильків із сином Іллею,  ІІ місце здобули Тетяна Єрмакова із сином Леонідом, ІІІ  місце виборола Атоніна Розлач із сином Матвієм Луцківим. Не залишилась без нагород пара Лілія Міщук та донька Дарина, що здобули четверте місце.

       Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директорка Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володиир Ванджура).

         До нових зустрічей на туристичних стежках та спортивних змаганнях 2019 року.

Comments