Головна‎ > ‎

Обласний збір переможців та лауреатів історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»

опубліковано 6 трав. 2016 р., 01:01 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 10 трав. 2016 р., 01:44 ]

Мій рідний край, моя історія жива

Під таким гаслом 22 квітня на базі Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - економічний ліцей  ім. Іванни Блажкевич» проведено обласний збір переможців та лауреатів районних, міських та обласних етапів  історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».

В обласному заході взяло участь понад 120 учасників, які упродовж 10 років збирали матеріали про рідний край, його історико-архітектурні пам’ятки, прокладали та опановували туристсько-краєзнавчі маршрути територією області. У відкритті заходу брала участь заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Володимирівна Зварич. У процесі проведення заходу звучали доповіді: «Пошуково-дослідницька та науково-краєзнавча робота – шлях до пізнання рідного краю», «Історико-географічні дослідження рідного краю в контексті наукової роботи», «Творчий педагог – творчий вихованець – важлива складова співпраці у краєзнавчій та науково-дослідницькій роботі», з якими виступили науковці ТНПУ ім.В.Гнатюка Леся Богданівна Заставецька та Ігор Львович Дідчук, працівник ТОКІППО Ігор Миколайович Вітенко, учасники експедиційних загонів, туристських груп, учнівських колективів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчально-виховних закладів.

Підсумковим акордом збору прозвучала доповідь завідувача науково-краєзнавчим відділом Фалінського Михайла Васильовича на тему «Історико-географічна експедиція учнівської молоді «Історія міст і сіл України» - результат роботи учнів та педагогів», на завершення якої було проведено нагородження директором ТОКЦУТКСЕУМ Оксаною Пшеничною учасників збору та керівників дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації, центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Усі учасники матимуть змогу прочитати свої виступи в інформаційно-методичному віснику «Горизонти краєзнавства», який видано та розміщено в інтернет ресурсі на сайті центру туризму.

Comments