Головна‎ > ‎

Обговорили стратегію розвитку і удосконалення роботи з Національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання дітей та молоді!

опубліковано 19 лист. 2019 р., 23:45 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
 

15-16 листопада 2019 року з ініціативи Генерального штабу Збройних Сил України на базі центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, була проведена Всеукраїнська нарада-конференція за участю усіх керівників родів-військ Збройних Сил України представників державної виконавчої влади, обласних адміністрацій, громадських організацій, військкоматів, відповідальних за національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання дітей та молоді. Захід відбувся у сесійній та панельній дискусіях із визначених питань: «Державна політика щодо військово-патріотичного виховання дітей та молоді», «Стан та перспективи військово-патріотичного виховання в інтересах сектору сил безпеки та оборони», «Оборонна свідомість і популяризація захищати Україну», «Розвиток національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання в системі освіти через залучення дітей та молоді до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») та співпраця з силовими структурами, державними органами влади та громадськими організаціями.

У відкритті заходу брали участь заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант – Сергій Наєв, представник РНБОУ генерал-майор – Сергій Кривонос, уповноважена Президента України – Анна Коваленко. Головним модератором заходу був призначений полковник – Олександр Ноздрачов. Нашу область на заході представляв завідувач науково-краєзнавчим відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді – Михайло Фалінський, який виступив перед присутніми та поділився досвідом роботи з організації і проведенням заходів з національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання серед дітей та молоді в області та перспективи стратегії розвитку виховного потенціалу дітей та молоді на 2020-2021 роки. За наслідками проведення заходу утворені робочі групи з числа різних представників по виробленню стратегії розвитку національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2021 роки.

Comments