Головна‎ > ‎

Новорічні й різдвяні свята об’єднали дітей України

опубліковано 13 січ. 2016 р., 02:55 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 13 січ. 2016 р., 02:59 ]
 

З 3 по 12 січня 2016 року на Тернопільщині перебували школярі з Донецької та Луганської областей. Дітей радо зустріли їх ровесники, вчителі,  а також сім’ї, де вони проживали, в Підволочиському, Гусятинському, Бережанському, Підгаєцькому, Кременецькому районах і м.Тернополі.

Понад 200 дітей зі Сходу України на Тернопільщині знайомилися з традиціями, звичаями та обрядами, історико-архітектурними та духовними святинями краю – Свято-Успенською Почаївською Лаврою і Марійським духовним центром села Зарваниці.

У програмі перебування  - розучування пісень зимового циклу, майстер-класи з виготовлення різдвяної атрибутики, участь у вертепних дійствах, колядуваннях, спортивно-оздоровчих заходах, екскурсії у природний заповідник «Медобори», відоме урочище «Монастирок» і до храму святого Апостола Петра, де розміщена найбільша в Україні шопка.

Екскурсійну програму в Тернополі дітям сходу забезпечували працівники ТОКЦТКСЕУМ, які провели пішохідні мандрівки центром міста, екскурсії до краєзнавчого музею та музею репресованих і політв'язнів. Розважальну програму продовжили у ТРЦ «Подоляни», де діти відвідали каток, боулінг та побували у «Сінема-Сіті». Керівник Благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак організувала для дітей з Донеччини і Луганщини солодкий Різдвяний стіл та різноманітні цікаві розваги.

Перед від’їздом з Тернопільщини учнівські делегації та їх супроводжуючі зі Сходу України мали зустріч з головою обласної державної адміністрації Степаном Барною.

Переконані, що теплота дитячих сердець зігріта на Тернопіллі святим Різдвом надовго залишиться у їхній пам’яті.

Матеріали частково взято з департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА.

Comments