Головна‎ > ‎

Навчання педагогів – запорука успішного виховання учнівської молоді

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 00:35 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

27 жовтня 2016 року працівниками науково-краєзнавчого відділу Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді на базі навчальних закладів ЗОШ І-ІІІ ст. села Мшанець (директор – Роган Василь Іванович), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Загір’я Зборівського району (директор – Хоміцька Оксана Володимирівна) було проведено обласний семінар-практикум керівників експедиційних загонів, методистів, відповідальних за організацію та проведення пошуково-дослідницької краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

До роботи обласного семінару-практикуму були залучені педагогічні працівники та учні навчальних закладів Мильнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Зборівського еколого-натуралістичного центру та Оліївської ЗОШ І-ІІІ ст., які ділилися досвідом роботи, як вони проводять дослідження маловідомих сторінок історії, географії, природи рідного краю, реалізуючи завдання експедиції.

Організаційне та методичне забезпечення здійснювали працівники Зборівського методичного кабінету, Зборівської районної ради (Колос Ігор Богданович та методист з історії та християнської етики Білан Ярослава Іванівна). В ході проведення семінару учасники обмінювалися досвідом роботи експедиційних загонів, з якими вони працюють, проводячи пошуково-дослідницьку та науково-краєзнавчу роботу з написання проектів проведення дослідження під час екскурсій та краєзнавчих походів, оформлення експедиційних матеріалів та подання їх на районні, обласні та Всеукраїнські конкурси.

Крім цього, учасники семінару мали змогу відвідати етнографічно-побутовий музей ЗОШ І-ІІІ ст. с.Загір’я та історико-краєзнавчий музей «Народна скарбниця» ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мшанця. На завершення семінару було вручено учням та педагогічному колективу диплом Міністерства освіти і науки України про присвоєння звання Зразкового музею «Народна скарбниця» закладу освіти системи Міністерства освіти і науки України

Comments