Головна‎ > ‎

На лижі до Карпат!

опубліковано 21 лют. 2016 р., 12:45 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
 

Під час зимових канікул вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Яріш Т.В.) мали можливість активно відпочити у зимових Карпатах. 9-11 січня відбувся похід у с.Яблуниця Івано-Франківської області з метою ознайомлення з туристсько-рекреаційними та екскурсійними можливостями Карпат та набуття необхідного досвіду для більш складних подорожей.

Яблуницький перевал – провідний центр гірськолижного спорту на Прикарпатті. Пологі схили дають можливість спробувати свої сили у гірськолижному спорті навіть початківцям, якими є наші гуртківці. Тут знаходяться 6 гірськолижних витягів. Ми ж побували на горі Коза, на якій взимку функціонує бугельний витяг. Підйом до верхньої станції триває біля 3 хв. Схил гори досить прямий і пологий – траси для початківців та любителів гірськолижного катання. Розташування витягу і трас з цього боку гори сприяє тому, що сніг тут лежить довше, як на інших спусках Яблуниці. Отже, можна кататися довше.

Перший лижний досвід гуртківців вдався на славу, тож з незабутніми враженнями, приємними спогадами та новими планами юні туристи повернулися додому.

Comments