Головна‎ > ‎

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

опубліковано 10 бер. 2017 р., 00:42 ТОКЦТКСЕУМ

З 2 по 5 березня 2017 року в м. Полтаві відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. В змаганнях взяло участь 17 команд з 11 областей України. Загалом на змагання прибуло 120 спортсменів, з яких 60 хлопців та 60 дівчат.

Наша область була представлена командою «КРОК» Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді, під керівництвом Борща Сергія Володимировича. До складу команди увійшли учні 8-9 класів Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 ім. В. Левицького, на базі якої і займаються юні спортсмени.

Програма Кубку України включала в себе дві дистанції ІІІ класу, а саме: «особисто-командна смуга перешкод» та «Смуга перешкод командна». Саме за підсумками двох дистанцій і визначався переможець та призери Кубку України.

В перший день юні спортсмени змагались на особисто-командній дистанції 3 класу «Смуга перешкод», яка відрізнялась від минулорічної своїми масштабами та розмахом завдяки тому, що була побудована в спортивному комплексі «Розсошенці», що поблизу Полтави. Саме тут всі спортсмени були в рівних умовах, оскільки усі в перше проходили цю дистанцію, і показували результати спираючись лише на власний досвід, технічну та фізичну підготовку.

Найкращими серед хлопців став Качаєв Єгор, вихованець Миколаївського ОЦТКЕУМ, друге місце посів Виборний Віталій з Херсонської області, третє місце дісталось Пелехатому Денису з команди «КРОК», вихованцю Тернопільського ОКЦТКСЕУМ.

Серед дівчат перше місце виборола Циб Дарина, учасниця команди «Бригантина» Чернігівської області, друге та третє місце посіли Семеляк Олександра та Рожко Катерина з команди «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ.

В загальному заліку в перший день змагань на особисто-командній дистанції «смуга перешкод» найкращою виявилась команда «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, яка посіла почесне 1 (перше) місце. За ними на другому місці розташувалась команда Миколаївського ОЦТКЕУМ. Третє місце дісталось команді з Дніпропетровська.

Другий день змагань розпочався в спортивній залі ЗОШ І-ІІ ст.№15 м. Полтави на дистанції «смуга перешкод командна». Саме тут учасники долали перешкоди усією командою, потім розділялись на трійки та знову об’єднувались, щоб разом подолати певні технічні етапи та фінішувати на дистанції.

Найкраще з завданням впоралась команда з смт. Талалаївка Чернігівської області, посівши 1 (перше) місце. За ними розташувались їхні земляки з команди «Бригантина» Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської області зайнявши 2 (друге) місце. Третє місце дісталось Полтавському ОЦТКУМ. Команда «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ посіла 6 (шосте) місце.

В загальному заліку місця розподілялись по найменшій сумі місць двох дистанцій. І як не дивно, саме чотири команди отримали однакову суму місць по двох дистанціях, між якими і мав визначатись переможець та призери Кубку України. Тому тут вступило в дію правило, що при рівності показників перевагу отримує команда, що посіла краще місце на дистанції «смуга перешкод командна». І згідно цього, місця розподілились наступним чином.

Переможцем Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях стала команда «Бригантина» Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Гутак В.А.), з сумою місць – 7 (сім), на особисто-командній смузі – 5 місце, на командній смузі перешкод – 2 місце.

Друге місце посіла команда Полтавського ОЦТКУМ (тренер Криворучко А.В.), з сумою місць – 7 (сім), на особисто-командній смузі – 4 місце, на командній смузі перешкод – 3 місце.

Третє місце дісталось Миколаївському ОЦТКЕУМ (тренер Гладка О.В.), з сумою місць – 7 (сім), на особисто-командній смузі – 2 місце, на командній смузі перешкод – 5 місце.

Четверте місце посіла команда «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ (тренер Борщ С.В.), з сумою місць – 7 (сім), на особисто-командній смузі – 1 місце, на командній смузі перешкод – 6 місце.