Головна‎ > ‎

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні

опубліковано 7 бер. 2018 р., 01:46 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
 

З 1 по 4 березня 2018 року в спортивній залі Решетилівського професійно аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Полтавської області). На змагання прибуло 27 команд з міста Києва, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Борщ С.В.).

Загальна кількість учасників 207 юних туристів.

В перший день учасники змагалися в особисто-командній першості. Важкі дистанції старшої вікової групи потребували від учасників відповідної фізичної підготовки. Підйом по скельній ділянці, крутопохила переправа вгору, підйом по вертикальних перилах стали для багатьох учасників справжнім випробуванням.

До числа призерів особисто-командної першості потрапила Веселик Катерина. На другий день учасники змагалися на цікавих в тактичному плані дистанціях командної «Смуги перешкод». Переможцями та призерами стали команди старшої вікової групи: Чернігівської, Вінницької, Тернопільської областей. По молодшій віковій групі: Чернігівської, Вінницької, Миколаївської областей. У загальному заліку по старшій віковій групі перемогла команда Чернігівської області, друге місце - Вінницька область, третє місце - Тернопільська область.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Comments