Головна‎ > ‎

Кубок Тернопільщини зі спортивного туризму (вид пішохідний туризму) в закритих приміщеннях

опубліковано 22 лют. 2017 р., 01:41 ТОКЦТКСЕУМ

18 лютого 2017 року у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 ім. В. Левицького відбувся Кубок Тернопільщини зі спортивного туризму (з виду пішохідний туризм) в закритому приміщенні.

Змагання були проведенні за сприяння Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та обласної федерації спортивного туризму.

Змагання проводились у двох вікових групах:  «Юнаки» – 2000-2004 року народження, які були представленні 10-ма командами з 6 районів (Зборів, Великі Бірки, Теребовля, Козова, Почаїв та м.Тернопіль); та «Дорослі» – 2001 року народження та старші, які були представлені 7-ма командами.

Команди змагались на короткій дистанції «Смуга перешкод» - ІІІ класу, що дало можливість переможцям виконати нормативи на присвоєння І спортивного розряду. Учасники долали скельний підйом, навісну переправу, піднімали потерпілого та виконували ще чимало цікавих та складних прийомів.

У підсумку переможцями змагань у дорослій віковій групі стала команда «Eclips - 1» з Почаївського БДТС (тренер Бєльков Ю.А.), у складі якої виступали спортсмени: Дрепко Юрій, Лановецька Лариса, Лящук Віктор та Домашич Павло.

Друге місце посіла команда «Легіон - 1» з м. Тернополя (тренери Мороз Р.Я., Цветинович Д.О.), у складі якої виступали: Біловус Олександр, Яріш Петро, Токар Оксана та Кузів Максим.

Третє місце виборола команда «Легіон-2» (тренери Мороз Р.Я., Цветинович Д.О.), у складі якої виступали: Базунова Вікторія, Заставний Іван, Ленько Каріна та Цветинович Денис.

В віковій групі «Юнаки» місця розподілились наступним чином:

переможцями змагань стала команда «КРОК» Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (тренер Борщ С.В.), у складі якої виступали такі спортсмени: Андрусик Каріна, Калабай Анастасія, Семеляк Олександра та Цапай Мар’ян.

Друге місце посіла команда «КРОК» Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. В. Левицького (тренер Борщ С.В.), у складі якої виступали : Рожко Катерина, Веселик Катерина, Найдух Назар та Пелехатий Денис.

Третє місце виборола команда Козівського БДЮТ (тренер Медвєдєв О.І.), у складі якої виступали: Стецина Сергій, Хавалко  В’ячеслав, Паньків Дмитро та Леснікова Надія.

Переможці та призери змагань, а також їхні тренери були нагородженні дипломами Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та кубками за призові місця.

Comments