Головна‎ > ‎

Крєзнавча конференція в м. Ужгороді

опубліковано 1 груд. 2014 р., 12:33 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 1 груд. 2014 р., 12:37 ]
 

У м. Ужгороді організатори Міністерство освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провели Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської та студентської молоді за підсумками І етапу  історико-краєзнавчої акції «А ми тую славу збережемо». Честь нашої області захищали кращі дослідники-пошуківці Гусаківський Віктор, Підгребя Михайло, Скрипка Михайло, Стефішин Андрій. Під час проведення конференції у чотирьох секціях учасники виступали із пошуково-дослідницькими доповідями, результатом яких була їхня робота упродовж першого етапу акції.

Крім роботи в секціях учасники побували у замках Закарпатської області, кордоні України і Словаччини, брали участь у поминальному мітингу-реквіємі на могилах загиблих в зоні АТО, а також висадили алею слави із сакур у парку Слави.

На урочистому закритті конференції учасники та керівник завідувач науково-краєзнавчим відділом ТОКЦТКСЕУМ Фалінський М.В. були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України та подарунками від організаторів акції. 

Comments