Головна‎ > ‎

Краєзнавство спонукає учнівську молодь до пошуково-дослідницької та науково-краєзнавчої роботи

опубліковано 23 лист. 2020 р., 01:53 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
  

Відповідно до плану проведення всеукраїнських масових заходів з учнівською молоддю з 13 по 15 листопада 2020 року була проведена ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Тернопільщину представила в даному заході учениця 8 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Скалатського будинку школяра Скалатської ОТГ Вікторія Гладиш.

Миколаївщина в одинадцяте зустріла юних краєзнавців-дослідників з усієї України. Конференція проводилася двома етапами – заочним та очним та вперше в онлайн-форматі, де взяли участь краєзнавці-представники з 14 областей України.

Робота в секціях проводилася на платформі ZOOM та у форматі обговорення доповідей, дискусій між учасниками та модераторами. Юні пошуковці захищали свої дослідження у секціях «Культура рідного краю та музейна справа», «Історичне краєзнавство», «Географічне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство». Керували секціями краєзнавці-дослідники, представники культурно-освітніх закладів, науковці провідних закладів вищої освіти Миколаєва.

Наукові керівники секцій підводять підсумки конференції і нагороди будуть надіслані переможцям та учасникам заходу.

Дякуємо талановитим, обдарованим юним дослідникам, активним керівникам за цікаві та змістовні дослідження.

Comments